• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-991-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل:

برای تحقق 20 هزار شغل در استان اردبیل با جان و دل تلاش می‌کنیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: برای تحقق 20 هزار شغل در استان اردبیل با جان و دل تلاش می‌کنیم. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، بهمن حسین‌زاده در جریان تور خبری خبرنگاران در شهرک صنعتی خصوصی آرتا گفت: مسئولان این شهرک صنعتی از افتخارات استان هستند. 

وی با بیان اینکه مردم شدیدا به امید نیاز دارند، افزود: انتظار داریم خبرنگاران در راستای عمل به رسالت خود، خبرهای خوش استان را نیز به مردم مخابره نمایند. 

حسین‌زاده با بیان اینکه ایجاد 20 هزار شغل توسط استاندار اردبیل هدف‌گذاری شده است، تصریح کرد: با دل و جان این بحث را جلو می‌بریم و در همین راستا از ایجاد صنایع حمایت می‌کنیم. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل از به مدار آمدن کارخانه‌های راکد و غیرفعال استان خبر داد و گفت: یک گروه مردم نهاد در استانداری اردبیل فعال شده و در راستای تحقق 20 هزار شغل رصد کرده و راستی آزمایی می‌کنند. 

وی با تاکید بر اینکه نیازمند شدید صنایع تبدیلی در استان هستیم، افزود: انتظار می‌رود موفقیت‌های استان در حوزه صنعت و زیرساخت‌ها به اطلاع مردم برسد تا زمینه امید در میان مردم ایجاد شد. 

گفتنی است در تور خبری شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، خبرنگاران از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره دو و شهرک صنعتی خصوصی آرتا بازدید کرده و در جریان فعالیت این واحدها قرار گرفتند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: