• دوشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-2993-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

آغاز پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 97


پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 97  آغاز شد. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، داریوش لطیفی در نشست با خبرنگاران با اشاره به آغاز پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال97 گفت: از22 مرداد ماه زمان ثبت نام مقطع کاردانی و 29 مرداد ماه ثبت نام برای مقطع کارشناسی است بطوریکه این ثبت‌نام‌ها از طریق سایت سنجش انجام می‌شود. 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل با بیان اینکه این دانشگاه در سطح استان اردبیل دارای 21 مرکز است، اضافه کرد: بزودی در 13 مرکز این دانشگاه پذیرش دانشجو انجام می‌شود بطوریکه از سال جاری واحدهای دولتی پذیرش دانشجو نخواهد داشت.. 
  
به گفته وی در مقطع کاردانی 85 کد رشته محل و 62 رشته در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان وجود دارد که 7 رشته جدید نیز به این رشته‌ها اضافه می‌شود. 
  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل با اشاره به ظرفیت پذیرش 5 هزار و 260 نفر ظرفیت دانشجودر این دانشگاه گفت: و در حال حاضر 5 هزار دانشجو در 152 کد رشته محل و 107 رشته در مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تحصیل می‌کنند.. 
  
وی اضافه کرد: براساس برنامه‌های پیش‌بینی شده در سطح کشور  100 درصد مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان دارای اساسنامه هستند که این آمار در سطح کشور 90 درصد است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: