• سه شنبه ۲۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-3293-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل:

دستیابی به بازارهای خارجی یکی از اهدف اصلی پارک علم و فناوری است


رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: دستیابی به بازارهای خارجی یکی از اهدف اصلی پارک علم و فناوری است. 
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، عبدالقیوم قلی ‌پوری به مناسب روز خبرنگار در نشست با خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: پارک علم و فناوری استان  به دنبال تجاری سازی و دستیابی به بازارهای خارجی است بطوریکه برای تحقق این امر همه تلاش خود را بکار خواهیم برد. 
 
به گفته رئیس پارک علم و فناوری اردبیل، شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان در راستای توسعه فعالیت های خود و رقابت در بازارهای جهانی صادرات محور می شوند. 
 
وی با بیان اینکه به دنبال برگزاری نمایشگاه بین المللی علم و فناوری در اردبیل هستیم یادآور شد: در استان اردبیل در حوزه نرم افزاری 25 شرکت دانش بنیان راه اندازی شده و بیش از 80 واحد فناور هم برای دریافت گواهی شرکت دانش بنیان ثبت نام کردند . 
 
قلی پور فعالیت 44 هسته فناور در استان را یادآور شد و گفت: اغلب شرکت‌ های دانش ‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان توانسته اند خود را به مرحله صادرات  برسانند و به دنبال دستبایی به بازارهای جهانی هستند که انتظار می رود با تلاش و حمایتهای استانی به این مرحله دست یابند و ما نیز با حمایت از این شرکتها راه را برای آنها هموار خواهیم کرد. 
 
وی بیان کرد: پارک علم و فناوری پرچمدار این موضوع بوده و با سلسله شتاب‌هایی که برگزار می‌شود جوانان را با این موضوع و مفهوم فناوری آشنا می‌کنیم و خروجی این استارتاپ‌ها در قالب ایده‌های برتر در پارک علم و فناوری مستقر شده و از آنها حمایت می‌شود.

قلی پوری با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری به بسیجیان فناور نیاز دارد، خاطرنشان کرد: خبرنگاران می توانند با تزریق امید به جامعه به رسالت بزرگ خود در  مقابله با جنگ روانی دشمن عمل کنند و یاس و نامیدی را از جامعه دور کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: