• سه شنبه ۳۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-2894-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اردبیل:

دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب در اردبیل برپا می‌شود


  
  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان در اوایل مهرماه سال جاری در اردبیل برپا خواهد شد. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، ناصر اسحاقی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: یکی از بزرگترین رخدادهای فرهنگی که در شهرهای مختلف کشور شاهد آن هستیم؛ برگزاری نمایشگاه‌های کتاب بوده که با بازتاب‌های مختلفی نیز همراه می‌شود.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل اضافه کرد: طبق آخرین رایزنی‌های انجام پذیرفته دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان در اوایل مهرماه سال جاری دایر خواهد شد و در نظر داریم نسبت به سالیان گذشته علاوه بر توجه به کمیت ناشران، در کیفیت و محتوابخشی به غرفه‌ها برنامه‌ریزی مناسبی انجام پذیرد. 

وی افزود: با تشکیل ستاد برگزاری نمایشگاه کتاب رایزنی‌های نهایی برای برگزاری این برنامه بزرگ فرهنگی انجام پذیرفته تا نمایشگاه مناسبی را در حضور ناشران معتبر کشوری شاهد باشیم. 
  
اسحاقی ادامه داد: با تعامل و هماهنگی مسئولان فرهنگی استان، سازمان‌های مردم نهاد، جوانان علاقه‌مند به گسترش فرهنگ مطالعه و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درنظر خواهیم داشت تا از چنین فرصت ارزشمندی به بهترین شکل ممکن بهره برده و به وظیفه خود در رشد و تعالی فرهنگ استان به شکل مناسبی عمل کنیم. 
  
وی یادآور شد: دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اردبیل علاوه بر حضور ناشران برتر، با برگزاری برنامه‌های جنبی فرهنگی، مطبوعاتی و هنری نیز همراه خواهد شد تا به نحو مطلوبی پاسخگوی بازدیدکنندگان از گرایش‌های مختلف باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: