• دوشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-293-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

آغاز برگزاری کارگاه آموزشی"بهره‌وری در کسب و کار تعاونی" در جهاددانشگاهی اردبیل


به همت جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل برگزاری کارگاه آموزشی"بهرهوری در کسب و کار تعاونی" آغاز شد. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل آشنایی شرکت‌کنندگان با مفاهیم، نظریه، مدل، الگو و تکنیک‌های بهره‌وری در کسب و کار تعاونی را از اهداف برگزاری این کارگاه عنوان‌کرد و افزود: در کارگاه آموزشی مذکور، شرکت‌کنندگان طی دو روز و به مدت 16 ساعت به صورت تئوری و عملی آموزش می‌بینند. 

مهران اوچی اردبیلی با اشاره به سرفصل‌‌های این کارگاه تصریح کرد: اهمیت، ضرورت و مهارت‌های کلیدی، موانع، اندازه‌گیری، تحلیل‌ و محاسبه شاخص‌های بهره‌وری در شرکت‌های تعاونی توزیعی، تولیدی و خدماتی از جمله مباحث این کارگاه است.
 
وی اظهار‌کرد: این کارگاه در راستای تفاهم‌نامه همکاری سازمان تجاری‌سازی جهاددانشگاهی و امور‌ تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه با شرکت بیش از 90 نفر از اعضای شرکت‌های تعاونی‌ سراسر استان اردبیل در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی اردبیل در حال برگزاری است. 

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل انتخاب تعاونی‌های برتر و تعیین تفاوت‌های شرکت‌های تعاونی، توزیعی و خدماتی را از نتایج کارگاه آموزشی"بهرهوری در کسب و کار تعاونی" عنوان و خاطرنشان‌کرد: از بین شرکت‌کنندگان این کارگاه تعدادی برای گذراندن دوره‌های تکمیلی و پیشرفته انتخاب خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: