• سه شنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-192-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

تمهیدات لازم برای برگزاری رزمایش محمد رسول‌الله 2 در اردبیل انجام شده است


جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری رزمایش محمد رسول‌الله  در اردبیل انجام شده است، گفت: رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله 2 روز در نهم شهریورماه در استان اردبیل برگزار می‌شود .
 
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل،  سردار مستعد حصاری در نشست با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: سپاهیان محمد رسول‌الله 2 در استان اردبیل نهم شهریورماه در استان اردبیل برگزار می‌شود و این رزمایش در تمامی شهرستان‌های استان با محوریت قرآن و بیت‌المقدس برگزار خواهد شد . 
 
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل یادآور شد: این رزمایش همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز برگزار می‌شود و این رزمایش در مراحل مختلف بوده که از نهم شهریور آغاز و تا 29 شهریور ادامه خواهد داشت .
 
وی با بیان اینکه برگزاری این رزمایش اتحاد و همدلی و اقتدار ملت ایران را به دنیا نشان می دهد، اضافه کرد: دشمنان و استکبار جهانی با ترفندهای مختلف در صدد ضربه زدن به نظام و به دنبال تضعیف جامعه هستند و این اقتدار ملت ایران است که جلوی استکبار جهانی خواهد ایستاد. 
 
به گفته مستعد حصاری این رزمایش در آستانه ماه محرم  در تمامی شهرستان‌ها برگزار و جزئیات مراسم از طریق شهرستان‌ها به اطلاع عموم می‌رسد
در ادامه با اشاره به اقدامات دیگر سپاهیان محمد رسول الله 2 در قالب این رزمایش گفت: در حال حاضر بیش از 200 گروه جهادی در استان فعال است که نقش اساسی در عمران و آبادانی مناطق محروم داشته‌اند .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: