• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 976-297-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر:

جابجایی بیش از 108 هزار نفر در شهرستان مشگین شهر

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر گفت: در ماه 5 گذشته بیش از 108 هزار نفر مسافر توسط بخش حمل و نقل عمومی جابجا شده اند.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل،رضا فرج پور در تشریح اقدامات و عملکرد ماه 5 گذشته اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر با اشاره به جابجائی 60 هزارتن کالا و بار توسط بخش حمل و نقل کالا و توزیع 136 حلقه لاستیک در بین رانندگان سخت کوش افزود : دراین مدت بیش از 108 هزار نفر مسافر توسط بخش حمل و نقل عمومی شهرستان جابجا شده اند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش 12 درصدی را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه عملیات روکش آسفالت 42 کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان با اعتبار 8 میلیارد تومان درحال انجام است افزود: تا کنون 18/5کیلومتر از راههای اصلی،فرعی و روستائی روکش آسفالت شده و مابقی نیز تا پایان فصل کاری انجام خواهد شد.

فرج پور از احداث پل روستاهای مزرعه خلف،مشیران،شیخلار،تعمیرات ابنیه فنی و احداث ابرو در محور جاده قدیم با اعتبار 400 میلیون تومان خبر داد و گفت:راهداران سخت کوش شهرستان مشکین شهر توانستند با 480 تن آسفالت سرد و گرم اکثر محورهای اصلی و روستائی را لکه گیری کنند.

وی طول راههای حوزه استحفاظی این شهرستان را هزارو 271 کیلومتر عنوان کرد و افزود:در مدت یاد شده 45 کیلومتر شن ریزی و اصلاح افتادگی شانه راه با هدف جلوگیری واژگونی و پرت شدن وسائط نقلیه توسط راهداران پرتلاش انجام شده وعملیات مستمر تیغ زنی،لایروبی دهانه پل ها،رفع انسداد در اثر سیل،حفظ و پاکسازی حریم راهها نیز با همه توان اجرا می شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشکین شهر گفت:در جهت بهسازی و پیشگیری از خرابی عمقی و زودرس آسفالت،راهداران سخت کوش توانستند با حجم عملیات 9 هزار مترمربع در محور اهــر لکه گیری بشکل هندسی را انجام دهند.

وی با بیان اینکه برای کاهش تصادفات،افزایش ایمنی،و روان تر شدن ترافیک در محورهای مواصلاتی این شهرستان 4 نقطه حادثه خیز حذف شد تصریح کرد:در همین راستا 370 عدد علائم ایمنی و اطلاعاتی،4 هزارو 200 مترمربع ریزش برداری،490 شاخه گاردریل و 2 اصله برج نوری در تقاطع پریخان تعمیر و نصب شد.

فرج پور افزایش ایمنی،کاهش تصادفات،صرفه جویی در سوخت و زمان را از مزیت های مهم افتتاح 5 کیلومتر از بزرگراه مشکین شهر به اردبیل حدفاصل سه راه لاهرود دانست و خاطرنشان کرد:راهداری و حمل و نقل جاده ای در جهت حفظ حریم راهها و افزایش دید رانندگان اقدام به تسطیح و آزادسازی حریم راهها در 260 کیلومتر از محورهای شهرستان مشکین شهر کرده است.

وی گفت:با توجه به تاکیدات مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل مبنی بر حفظ حریم راهها و برخورد قاطع با متخلفین،توانستیم 3 مورد ساخت و ساز غیرمجاز را تخریب کنیم و راهداران با هوشیاری کامل شبانه روز از این سرمایه ملی با همه توان حفاظت و حراست می کنند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشکین شهر تعمیر و مرمت روشنایی تونل آزادگان در محور قره آغاج به پارس آباد،آشکار سازی 7 مورد از پل ها،نصب 3 مورد حفاظ در پل های محور مغان،خط کشی 110 کیلومتر از راهها،برچیدن 72 تابلوی غیرمجاز تبلیغاتی از حریم راهها،نصب و شستشوی علائم و رنگ آمیزی سرعت گیرها را از دیگر اقدامات راهداران پرتلاش در جهت خدمت بی منت به مردم در طی ماههای گذشته عنوان کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: