• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-5790-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم اردبیل در مجلس:

کلیات منطقه آزاد تصویب شد/ماده واحده هفته آینده مطرح می‌شود


نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه ایجاد منطقه آزاد جدید به تصویب مجلس رسید و امیدواریم زمینه برای ایجاد منطقه آزاد اردبیل فراهم آید.

صدیف بدری در گفتگو با ایسنا، منطقه اردبیل، اظهار کرد: با تلاشی که نمایندگان استان‌های مختلف به ویِژه استان اردبیل داشتند کلیات منطقه آزاد در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و قرار است یکشنبه آینده ماده واحده آن نیز به تصویب برسد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم ماده واحده آن نیز که در قالب دو صفحه گزارش کمیسیون قرائت می‌شود به عنوان تصویب نهایی منطقه آزاد مورد تائید نمایندگان قرار گیرد تا در استان اردبیل نیز شاهد عملیاتی شدن منطقه آزاد باشیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: 64 درصد کار تاکنون انجام شده و مابقی نیز که در قالب ماده واحده به تصویب نهایی می‌رسد یکشنبه هفته آینده در صحن علنی مجلس طرح و با نظر مساعد نمایندگان قطعا به تصویب خواهد رسید.

بدری با تبریک این اقدام مجلس در راه‌اندازی مناطق آزاد به ویژه در استان‌هایی محروم همچون اردبیل، گفت: با تصویب نهایی کار اصلی بر عهده دولت خواهد بود و امیدواریم به سرعت زیرساخت‌ها و زمینه فعالیت منطقه آزاد را در شمال استان اردبیل شاهد باشیم.

وی افزود: البته الحاق بخش‌های دیگری از این استان به منطقه آزاد در آینده پیگیری خواهد شد و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد و یقین داریم که همه مردم استان از این منطقه آزاد و مزایای آن منتفع خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: