• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-1094-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

آغاز رزمایش محمد رسول الله 2 در اردبیل


رزمایش بزرگ محمد رسول الله(ص) 2 با نمایش اقتدار و عظمت مردم ایران در اردبیل آغاز بکار کرد. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، رزمایش بزرگ محمد رسول الله 2 از 9 الی 29 شهریور ماه در تمامی استانهای کشور برگزار می‌شود که در استان اردبیل نیز این رزمایش  به مدت 24 ساعت با حضور گردان‌های بیت‌المقدس آغاز شد. 
  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اردبیل  با حضور در اردوگاه شهدای مدافع حرم اردبیل با اشاره به عظمت و اقتدار نیروهی مسلح ایران گفت: دشمنان این کشور از زمان پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند ولی تا امروز نتواستند در مقابل عظمت ملت و نیروهای انقلابی و نظامی این کشور قد اعلم کنند. 
  
علی واحد اضافه کرد: در تمامی دوران حساسی که نظام با مشکل مواجه بوده، ملت ایران به حراست و پاسداری از کشور مشغول بودند تا دشمنان این خاک نتوانند نقشه های شوم خود را عملی کنند. 

در ادامه شهردار اردبیل نیز با اشاره به ایران هراسی دشمنان گفت: بر هیچ‌کس پوشیده نیست که گزافه‌گویی‌های دولت‌مردان آمریکا بر علیه ایران، نشان از ترس آنها از قدرت ایران دارد. 

حمید لطف‌اللهیان برگزاری چنین رزمایش‌هایی را در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نمایش قدرت نیروهای مسلح ایران در برابر جهانیان دانست و گفت: این در حالی است که تنها بخشی از قدرت دفاعی و امکانات نظامی کشور در این رزمایش‌ها به نمایش گذاشته می‌شود. 
  
وی تصریح کرد: مردم در مقاطع حساس انقلاب ثابت کردند که با مسئولان خود هم دل و همراه هستند و امروز نیز مردم به خوبی این موضوع را درک کرده و اجازه نمی‌دهند دشمن از برخی مسائل بر علیه کشور سوء استفاده کرده و در صدد ضربه زدن به نظام باشد. 
    
  
حسن دهقانی با اشاره به برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسوال الله (ص) 2 در شهرهای استان اردبیل افزود: مرحله نخست این رزمایش در تمامی شهرهای اردبیل آغاز شده و ادامه دارد و هدف از برگزاری این رزمایش نشان از وحدت و اقتدار ملت ایران به دنیا است چرا که  دشمنان و استکبار جهانی با ترفندهای مخلفت درصدد ضربه به نظام هستد که با هوشیاری ملت ایران نقشه‌های دشمنان به ناامیدی تبدیل شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: