• چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-691-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

بانک‌ها ضوابط و شیوه نامه‌های بانک مرکزی رعایت نمی کنند


بانک‌ها ضوابط و شیوه نامه های بانک مرکزی را درباره محاسبه سود و جرایم تسهیلات بانکی رعایت نمی کنند 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، یوسف خدادادی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه کمیته حمایت قضایی در خبرنگاران افزود: بانک‌ها ضوابط و شیوه نامه های بانک مرکزی را درباره محاسبه سود و جرایم تسهیلات بانکی رعایت نمی کنند و این امر موجب نگرانی سرمایه گذاران شده است.
 
وی یادآور شد: سرمایه گذاران و متقاضیان تسهیلات بانکی به نحوه محاسبه سود و جرایم بانک‌ های عامل اعتراض دارند طوری که در کمیته قضایی این اعتراض ها به کارشناس رسمی ارجاع و در نهایت نظر متقاضیان و سرمایه گذاران تایید شد.
 
وی با اشاره به اینکه عدم رعایت ضوابط بانک مرکزی خلاف قانون است، خاطرنشان کرد: همه بانک‌ها باید از شیوه نامه بانک مرکزی تمکین کنند تا سرمایه گذاری در اردبیل مورد حمایت قرار گیرد.
 
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اردبیل با اشاره به اینکه رونق کسب و کار در اردبیل با مشکل مواجه شده اضافه کرد: در وضعیت کنونی همه مدیران دستگاه های اجرایی و بانک ها متحد و یکدست از سرمایه گذاری حمایت کنند تا کسب و کار در این استان رونق یابد.
 
خدادادی گفت: رونق کسب و کار منجر به اشتغال زایی و کاهش آسیب های اجتماعی می شود و ضرروی است مدیران در این باره اهتمام جدی داشته باشند.
 
وی همچنین با اشاره به اجرایی شدن مصوبات کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری افزود: تمام مصوبات این کمیته قابل اجرا و مسئولان و سرمایه گذران در این مورد نگرانی نداشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: