• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-791-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

در بازدید استاندار اردبیل مطرح شد؛

اعلام آمادگی ترکیه جهت مشارکت در رونق گردشگری سلامت اردبیل

در پی حضور استاندار اردبیل و هیئت همراه در ترکیه، مسئولان کشور دوست و همسایه به منظور همکاری و هم اندیشی رونق گردشگری سلامت این استان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، استاندار اردبیل  به همراه هیئت همراه در فرودگاه آتاتورک استانبول مورد استقبال رسمی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در استانبول و معاونت هماهنگی کنسول گری قرار گرفت.

در ادامه اکبر بهنام جو از دانشگاه استانبول دیدار کرده و در جلسه هم اندیشی یا اساتید این دانشگاه در خصوص توانمندی های استان اردبیل در حوزه گردشگری سلامت و راه اندازی مجتمع های آبدرمانی مطابق آخرین استاندارهای جهانی بحث و مذاکره کرد.

این نشست با محوریت رونق گردشگری سلامت استان اردبیل به عنوان استان مرزی اردبیل برگزار شد و به اذعان اساتید دانشگاه ترکیه اردبیل از قابلیت های کم نظیری در حوزه آبدرمانی ها برخوردار است.

سفر استاندار اردبیل در ادامه با بازدید از امکانات و تجهیزات دانشگاه استانبول و یکی ازمجتمع های آبدرمانی همراه شد و در نهایت به دستور بهنام جو مقرر شد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل و همچنین دانشگاه استانبول  سطح خدمات فنی و درمانی در حوزه گردشگری سلامت با محوریت آبدرمانی ها ارتقا یابد.

این سفر که به اذعان مسئولان استانی دستاوردهای علمی و فنی مطلوبی در حوزه گردشگری سلامت اردبیل به همراه داشت منجر به تحقق یکی از دغدغه های استاندار اردبیل در خصوص راه اندازی مجتمع های آبدرمانی و رونق پزشکی آبدرمانی شده و آینده روشنی در حوزه گردشگری سلامت اردبیل را ترسیم می کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: