• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-13190-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی اردبیل خبر داد:

احداث 216 کیلومتر شبکه آبرسانی روستایی در دولت تدبیر و امید


سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل گفت: در دولت تدبیر و امید شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل اقدام به احداث بیش از 216 کیلومتر شبکه روستایی کرده است.

فرامرز بهنژاد در گفتگو با ایسنا، منطقه اردبیل، اظهار کرد: در حال حاضر 38 هزار نفر از جمعیت روستایی استان اردبیل از آب شرب سالم و بهداشتی بهره‌مند هستند.

وی در مورد خدمات انجام شده در پنج سال دولت تدبیر و امید در این شرکت خاطرنشان کرد: احداث بیش از 248 کیلومتر خط انتقال آب روستایی در این مدت به انجام رسیده است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل از احداث 38 ایستگاه پمپاژ آبرسانی در مناطق روستایی خبر داد و بیان کرد: هم اکنون پنج مجتمع دفع فاضلاب روستایی در این استان احداث شده است.

بهنژاد از بهسازی 19 چشمه آب خبر داد و گفت: 12 حلقه چاه آبرسانی در این مدت فعالیت دولت تدبیر و امید حفر و به بهره‌برداری رسیده است.

وی به حجم عملیات آبرسانی سیار به روستاها اشاره کرد و افزود: در این حوزه 46 هزار مترمکعب آبرسانی سیار به روستاها انجام شده است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل ادامه داد: در پنج سال گذشته بیش از 6 هزار و 620 مترمکعب مخزن آب روستایی در شهرهای مختلف استان اردبیل احداث شده است.

بهنژاد همچنین از بهره‌مندی 130 روستا در سطح استان در این مدت از آب شرب پایدار خبر داد و تصریح کرد: تلاش ما بر این است تا تمامی روستانشینان از آب شرب استفاده کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: