• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-492-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

علاقمندی کشور اندونزی به توسعه روابط با استان اردبیل


 
  سفیر اندونزی در ایران گفت: کشور اندونزی علاقمند  به توسعه روابط با استان اردبیل در زمینه تولیدات دانش بنیان است .

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، علیم الدین اکتاوینو امروز در بازدید از دستاورهای شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان اردبیل با اشاره به علاقمندی کشور اندونزی به توسعه روابط با اردبیل گفت: علاقه‌مندیم  شرکت‌های دانش بنیان استان اردبیل روابط و همکاری خود را با شرکت‌های فعال کشور اندونزی در این حوزه افزایش داده و از تجربیات و دانش یکدیگر بهره‌مند شویم. 
  
وی اضافه کرد: به دعوت رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل برای بازدید از دستاوردهای  شرکت‌های دانش بنیان و کیفیت فعالیت این شرکت‌ها به استان اردبیل سفر کردم و در این سفر مدل مدیریت پارک علم و فناوری استان اردبیل بسیار مناسب بود. 
  
به گفته سفیر اندونزی در ایران کشور اندونزی و استان اردبیل در برخی از حوزه‌ها از جمله کشاورزی، صنعت توریسم و تولید گیاهان داروئی دارای ویژگی‌های مشترکی هستند که می‌توانیم از این ظرفیت‌ها نیز برای توسعه همکاری استفاده کنیم. 

   علیم الدین اکتاوینو تصریح کرد: پارک علم و فناوری در کشور اندونزی به صورت مدلی جدید در حال تعریف هست که علاقه داریم از تجربیات ایران و پارک علم و فناوری استان اردبیل نیز در این زمینه بهره‌مند شویم

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: