• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-593-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نگاه بین المللی به فعالیتهای پارک علم وفناوری را از ابتدا ترسیم کردیم


  
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل با بیان اینکه مدل همکاری پارک علم و فناوری استان اردبیل کاربردی و عملیاتی خواهد بود، گفت: از ابتدای شروع به کار پارک علم فناوری نگاه بین‌المللی به فعالیت‌های آن داشتیم تا بتوانیم دستاوردهای آن را به کشورهای دیگر صادر کنیم.
 
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، عبدالقیوم قلی پوری در جریان بازدید سفیر اندونزی از پارک علم وفناوری استان اردبیل در جمع خبرنگاران افزود: رضایتمندی سفیر اندونزی از دستاوردهای دانش بنیان استان اردبیل راه توسعه صادرات آنها به کشوراندونزی فراهم می کند.
 
در ادامه ظهر امروز در جریان بازدید سفیر اندونزی از پارک علم و فناوری استان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پارک علم و فناوری استان اردبیل 4 سال قبل فعالیت خود را در استان آغاز کرد و از ابتدای شروع به کار پارک، نگاه بین‌المللی به فعالیت‌های این پارک داشتیم. 

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل یادآور شد: امروز سفیر اندونزی در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری استان اردبیل نمونه‌ای از تولیدات و توانمندی‌های مراکز دانش بنیان استان اردبیل را از نزدیک دیدند و این دستاوردها را مطلوب ارزیابی کردند. 

به گفته قلی پوری در روزهای اخیر با سفیر جمهوری آذربایجان در ایران نیز رایزنی‌ هایی داشتیم و قرار است همکارهایی نیز داشته باشیم.

قلی پوری تصریح کرد: با حضور سفیر اندونزی در استان اردبیل و ابراز رضایت از دستاوردهای دانش بنیان استان اردبیل، به دنبال صادرات این دستاوردها به کشور اندونزی هستیم که سفیر اندونزی نیز نظر مثبتی در این زمینه دارند.

 وی یادآور شد: پارک علم و فناوری استان اردبیل آمادگی همکاری با دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل را  دارد و قطعا مدل همکاری پارک علم و .کاربردی و عملیاتی خواهد بود

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: