• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1494-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل؛

کتاب" فیزیک در منظر قرآن" منتشر شد


مدیرمسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل از انتشار کتاب " فیزیک در منظر قرآن " در 6 فصل و  128صفحه خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، مهران محمدی با اعلام این خبر افزود: این کتاب توسط دکتر آرش انجامی و بهنام بهاری ادلو، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل تالیف شده است. 

وی اظهار کرد: این کتاب توضیح و تفسیر برخی از آیات علمی قرآن را به زبان ساده و قابل فهم بیان کرده است که می‌تواند ارتباط علم امروزی و بشری با قرآن کریم را به عنوان کتاب انسان‌ساز هستی برقرار کند. 

مدیرمسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل خاطرنشان کرد: مباحث عنوان شده در "کتاب فیزیک از منظر قرآن" از جمله موضوعات علمی مطرح شده در آیات قرآن کریم است که با بهره گیری از دستاوردهای علم فیزیک، فهم بهتری را ارائه می‌نمایند و روزنه ای دیگر از اعجازهایی که نشان دهنده بی نظیر بودن این کتاب مقدس است، پیش چشم مخاطب می گشاید.
 
محمدی با بیان اینکه کتاب مذکور برای دانشجویان رشته‌های فیزیک و معارف اسلامی می تواند مورد استفاده قرار گیرد؛ ادامه داد: قرآن و کیهان شناسی، قرآن و ذرات، مکانیک در قرآن، نکاتی در مورد زمین، آب و باران در قرآن، مکه و پیامبر و قیامت از جمله موضوعات مهمی می باشد که از زوایای قرآنی در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است. 

گفتنی است این کتاب به قیمت 18 هزار تومان از کتابفروشی ها قابل تهیه است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: