• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1594-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیر موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان اردبیل خبر داد؛

موسسه فرهنگی و توانبخشی ایثار روزانه برای 700نفر ارائه خدمت می‌کند


مدیر موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان اردبیل گفت: این موسسه روزانه به 700 نفر ارائه خدمت می کند که  30 درصد آن ایثارگران هستند. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، علی نوید مهرنگ در نشست با خبرنگاران افزود: این موسسه فرهنگی و توانبخشی از سال 93 با بهره گیری از امکانات بنیاد شهید فعالیت خود را آغاز کرد بطوریکه هدف اصلی آن ارائه خدمات متناسب با نیازهای جسمی و روحی ایثارگران و تقویت روحیه، شادابی و غنی سازی فراغت آنها بوده است. 

مدیر موسسه ورزشی و توانبخشی ایثار گفت: در حال حاضر فاز اول این موسسه در حال خدمت رسانی بوده و فاز دوم آن نیز 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای تکمیل و بهره برداری آن به 60 میلیارد ریال اعتبار نیاز است. 

به گفته وی این مجتمع در زمینی به مساحت 2 هکتار در چهار طبقه با 13 هزار و 800 متر مربع زیربنا احداث شده و  طبقه اول آن مجموعه ورزشی و استخر شنا، طبقه دوم بخش فرهنگی و اداری، طبقه سوم تالار، طبقه چهارم آن 30 واحد سوییت با چشم انداز زیبا به دریاچه شورابیل خواهد بود. 

نوید مهرنگ اضافه کرد: این موسسه  به طور میانگین با سه سالن ورزشی در استان اردبیل روزانه به 700 نفر ارائه خدمت می کند که 30 درصد آنها ایثارگران است. بطوریکه تمام خدمات ارائه شده در این مجتمع برای ایثارگران و خانواده‌های آنها بصورت رایگان می باشد. 

وی راه اندازی فیزیوترابی، کاردرمانی و گفتار درمانی در بخش توانبخشی این مجموعه، شروع به کار مجدد کانون فرهنگی هنری شاهد و راه اندازی مرکز فرهنگی ورزشی در شهرستان گرمی را از جمله برنامه‌های آینده این موسسه اعلام کرد . 

مدیر موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان اردبیل خاطرنشان کرد: قراراست خدمات گیاه دارویی توسط پزشکان و محققان طب سنتی به صورت پایلوت در اردبیل اجرا شود تا جایگزین برخی داروهای شیمیایی برای جانبازان باشد بطوریکه که به نتایج خوبی در این زمینه رسیده‌ایم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: