• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-6990-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

با حضور بسیجیان اردبیل؛

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در ورزشگاه رضازاده اردبیل آغاز شد


با حضور خیل عظیمی از بسیجیان اردبیل رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرو محمد رسول‌الله در ورزشگاه رضازاده اردبیل آغاز شد.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در این رزمایش بزرگ که با حضور اقشار مختلف بسیجیان و مردم اردبیل در حالی برگزاری است، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) در سخنانی با اشاره به اینکه الگوی بزرگ بسیجیان ما در دفاع از ولایت فقیه حضرت ابوالفضل‌العباس است، اظهار کرد: دشمن خیال کرده است که با اندک فشاری بر مردم ما می‌تواند این ملت را از صحنه خارج کند در حالی که نمی‌داند ما در تحریم‌های اقتصادی و جنگی فرزندان عاشورا و رمضانیم.

سردار جلیل بابازاده خاطرنشان کرد: فشارهای اقتصادی اندک خللی در اراده دینی و آزادی مردم ما وارد نکرده است و امروز آنچه که سبب خشم آمریکا و ایادی وی از نظام جمهوری اسلامی ایران شده است استقامت ملت ایران در برابر تمام تحریم‌های اعمال شده از سوی آنان است.

وی بیان کرد: آمریکا و نظام استکباری خواب شکست ایران را با خود به گور خواهد برد و سیلی محکمی در هشت سال دفاع مقدس از این ملت خورده است را هرگز فراموش نخواهد کرد.

بابازاده درس‌های عاشورا را سرشار از ایستادگی و استقامت در برابر کفر و ظلم دانست و بیان کرد: مردم ما امروز با تاسی به شهدای کربلا و امام حسین (ع) سر تعظیم در برابر ظلم و ستم دشمنان فرود نمی‌آورند و شعار ما در برابر این ظالمان زمان یا حسین و یاعباس است.

در ادامه این رزمایش استاندار اردبیل نیز در سخنانی حضور مردم در این رزمایش را یادآور حضور حماسی مردم در دهه 60 در جبهه‌های جنگ دانست و اظهار کرد: ملت ما همواره پشت نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند و در هر برهه‌ای چه نظامی، چه سیاسی و چه اقتصادی به این مردم نیازی بود سر از پا نشناخته و پشت نظام را خالی نکرده‌اند.

اکبر بهنامجو بسیجیان را یادگار حضرت امام و نعمتی بزرگ برای کشور برشمرد و افزود: ما باید قدردان این حضور مردم باشیم و با خدمترسانی به موقع و شایسته قدردان حضور آنان در عرصه‌های مختلف سیاسی و جهادی باشیم.

در این رزمایش که با حضور بسیجیان از سراسر استان‌های اردبیل و شهرستان‌های استان برگزار شد شرکت‌کنندگان با سردادان شعارهایی همچون ما پیرو حسینیم/ ذلت نمی‌پذیریم – هیهات من‌الذله – یا حسین/یا عباس با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری میثاقی دوباره بستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: