• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-591-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

استاندار اردبیل خبرداد؛

تخصیص اعتبارات سال 97 باید تا 2 ماه آینده قطعی شود


استاندار اردبیل با اشاره به سردسیر بودن استان اردبیل افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی تا دو ماه آینده باید پیگیر تخصیص اعتبارات سال 97 باشند.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اردبیل، اکبر بهنامجو در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل با اشاره به اینکه بحث اشتغال روستایی یکی از دغدغه‌های دولت است، خاطرنشان کرد: اشتغال در روستاهای هدف گردشگری، کشاورزی و صنعت استان را در قالب برنامه های دولت برای رونق و توسعه اقتصادی در سطح استان را بصورت جدی پیگیری می‌کنیم.
 
 استاندار اردبیل اضافه کرد: انتظار می رود دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها برای اجرای طرح‌های اشتغالزا در روستاهای هدف مساعدت لازم را داشته باشند.
 
استاندار اردبیل اضافه کرد: ایجاد اشتغال یکی از  اولویت‌های دولت تدبیر و امید  است بطوریکه در استان برنامه ریزی‌های لازم  را برای اشتغال 20 هزار نفری در استان انجام داده و به دنبال تحقق صد درصدی آن هستیم و در این زمینه نیازمند سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت مدیران می باشیم.

وی در مورد آخرین وضعیت جذب اعتبارات در استان گفت: به دلیل سردسیر بودن منطقه لازم است دستگاه ها تا دو ماه آینده نسبت به جذب اعتبارات بودجه سال 97 پیگیری‌های لازم را انجام دهند.
 
بهنامجو با اشاره به توافق انجام شده بین جمهوری آذربایجان و ایران در خصوص خط ریلی اردبیل – پارس آباد نیز گفت: اتصال این خط ریلی به کشور همسایه می تواند قدمهای خوبی در راستای همکاری های بین دو کشور باشد. بطوریکه در صورت تحقق این طرح بیش از 20 میلیون تن بار از از طریق راه آهن بین 2 کشور مبادله خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: