• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-293-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

برگزاری دوره آموزشی "آشنایی با مواد مخدر و پیامدهای سوء آن" در جهاددانشگاهی اردبیل


مدير مركز آموزش تخصصي كوتاه مدت شماره2 جهاددانشگاهی اردبیل از برگزاری دوره آموزشی "آشنایی با مواد مخدر و پیامد های سوء آن" در این مرکز خبر داد. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، بهرنگ کوهی با اعلام این خبر افزود: این دوره در راستای ارتقای سلامت وآگاهی کارکنان با راه‌های مقابله با آسیب‌ها و معضلات اعتیاد روز سه شنبه اول آبان ماه برگزار شد. 

وی با بیان اینکه متاسفانه امروزه به دلیل عدم آگاهی از عوامل و اثرات اعتیاد، شاهد گرفتاری برخی افراد از سطوح مختلف جامعه به این درد خانمان‌سوز هستیم، اظهارکرد: شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی مذکور با انواع مواد مخدر و اثرات روانی و جسمانی هر کدام از آنها، وابستگی و علل و عوامل موثر در اعتیاد، راهکارهای پیشگیرانه از سوء مصرف مواد مخدر در ادارات و همچنین مراکز و موسسات درمانی اعتیاد آشنا شدند. 

مدير مركز آموزش تخصصي كوتاه مدت شماره2 جهاددانشگاهی اردبیل طول مدت برگزاری این دوره را 6 ساعت عنوان و تصریح کرد:  دوره آموزشی آشنایی با مواد مخدر و پیامد‌های سوء آن، به صورت یک‌روزه با حضور 25 نفر از کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در این مرکز برگزار گردید. 

کوهی خاطرنشان کرد: به شرکت‌کنندگان این دوره پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایانی، گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: