• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-5890-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای شهر سرعین:

40 درصد بودجه شهرداری سرعین تحقق پیدا کرده است


رئیس شورای شهر سرعین گفت: با گذشت 7 ماه از سالجاری بیش از 40 درصد بودجه مصوب شهرداری سرعین تحقق پیدا کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، اکبر مینایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در 14 ماه گذشته از عمر شورای پنجم 107 جلسه را شورای شهر سرعین برگزار کرده که اگر به طور متوسط در هر جلسه پنج مصوبه داشته باشیم در این مدت بیش از 500 مصوبه توسط شورای شهر سرعین به تصویب رسیده است که اکثریت آنها در ارتباط با توسعه و عمران شهری بوده است.

وی بودجه پیش‌بینی شده برای شهرداری سرعین را در سالجاری 21 میلیارد تومان اعلام و خاطرنشان کرد: تاکنون 40 درصد این بودجه محقق شده و امیدواریم تا پایان سال رقم مناسبی را در تحقق بودجه سالانه شاهد باشیم.

نائب رئیس شورای اسلامی استان اردبیل گفت: در این مدت کارهای اساسی و زیربنایی را در شهر سرعین پیگیری کردیم به طوری که در ارتباط با توسعه فضای سبز و امکانات زیربنایی برای شهر سرعین 5 هزار اصله درخت کاشته شده و بیش از 15 هزار اصله درخت نیز در کمربندی سرعین کاشته خواهد شد.

مینائی از تکمیل کمربندی سرعین تا پایان امسال خبر داد و افزود: قسمتی از آسفالت کمربندی باقیمانده که با مساعد شدن شرایط جوی این کار را انجام خواهیم داد.

وی به حضور 8 میلیون گردشگر و مسافر در سرعین اشاره کرد و گفت: ما باید متناسب با این میزان مسافر و گردشگر ورودی به سرعین این شهر را آماده و مهیای میزبانی شایسته از میهمانان کنیم که در این ارتباط برنامه‌ریزی دقیقی را در مدیریت شهری انجام دادیم هر چند که سقف اعتبارات و بودجه ما محدود بوده و امکان هزینه کرد در حوزه‌های مختلف ندارد.

رئیس شورای شهر سرعین تصریح کرد: ضروری است در این شرایط سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف کمک‌کار ما در عمران و آبادانی نگین گردشگری ایران، شهر سرعین باشند تا بتوانیم این شهر را در شان گردشگران داخلی و خارجی آماده کنیم.

مینائی ضرورت احداث پل را در کمربندی سرعین یادآور شد و بیان کرد: انتظار داریم در سفر رئیس جمهور به استان اردبیل این پروژه نیز در اولویت طرح‌های پیشنهادی برای تامین اعتبار قرار گیرد تا بخشی از هزینه‌های این پل از طریق کمک‌های عمرانی دولت و یا پرداخت تسهیلات فراهم آید.

وی همچنین به ضرورت تکمیل مسیر سلامت در سرعین اشاره کرد و گفت: ما از مشاور این طرح خواسته‌ایم تا بازبینی را در اجرای مسیر سلامت سرعین انجام دهند که ظرف دو سال آینده این پروژه نیز تکمیل شده و به بهره‌‌‌برداری خواهد رسید.

رئیس شورای شهر سرعین همچنین به احداث پارک 12 هکتاری در این شهر اشاره کرد و افزود: فاز اول این پارک نیز با توجه به تامین اعتبار در بودجه سال آینده آماده بهره‌برداری خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: