• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-291-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

استاندار اردبیل خواستار افزایش سهم اردبیل از منابع ارزی شد


استاندار اردبیل خواستار افزایش میزان اختصاص منابع ارزی مورد نیاز برای خرید تحهیزات، ماشین آلات و مواد اولیه مورد نیاز برای واحدهای تولیدی این استان شد. 
  
به گزارش گروه دریافت ایسنا، اکبر بهنام جو در دیدار با رئیس کل بانک مرکزی ضمن تشریح وضعیت وضعیت صنایع راکد، در دست احداث و فعال موجود در این استان بر ضرورت افزایش منابع ارزی برای رفع مشکلات موجود تاکید کرد . 
  
وی بیان کرد: یکی از مهم ترین برنامه ریزی‌های انجام شده در اردبیل ایجاد 20 هزار فرصت شغلی در سال است که تولیدکنندگان در صف مقدم این هدف گذاری قرار دارند و انتظار است که همه مدیران ارشد کشوری از جمله بانک مرکزی نسبت به ارائه خدمات و تسهیلات لازم و متناسب با این برنامه ریزی با استان همکاری کنند. 
  
عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی هم در این دیدار با تقدیر از استاندار اردبیل به خاطر تشریح مشکلات واحدهای تولیدی بزرگ این استان، به معاون ارزی خود دستور داد تا حداکثر مساعدت لازم را جهت افزایش ارز مورد این واحدها داشته باشند. 
  
افزایش میزان تخصیص ارز به واحدهای تولیدی و صنعتی، تاثیر مستقیم در افزایش تعداد فرصت‌های شغلی و میزان درآمد عمومی استان دارد. 
  
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: