• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-391-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

استاندار اردبیل:

زیرساخت‌های سرمایه گذاری بخش کشاورزی در کوتاه ترین زمان فراهم می‌شود


  
استاندار اردبیل گفت: بروکراسی‌های اداری برای سرمایه گذاران بخش کشاورزی در استان به حداقل رسیده و در کوتاه ترین زمان ممکن زیرساخت‌های لازم برای سرمایه گذاری در این بخش فراهم می شود. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، اکبر بهنام جو در جلسه کارگروه اشتغال ویژه بخش کشاورزی تصریح کرد: باید از معطلی سرمایه گذاران برای ایجاد صنایع تبدیلی و یا صنایع وابسته کشاورزی جلوگیری کنیم. 
  
وی با اشاره به هدف گذاری اشتغالزایی ۲۰ هزار نفری در استان اظهار کرد: این برنامه باید با جدیت دنبال شده و نباید اظهار نظرهای حاشیه‌ای باعث سستی اراده و کم شدن فعالیت مسئولان مرتبط شود. 
  
استاندار اردبیل ادامه داد: استان اردبیل توانمندی‌های زیادی دارد که می توانیم با استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران شتاب بیشتری به ایجاد فرصت‌های شغلی بدهیم. 
  
بهنام جو افزود: سالانه  هشت هزار فارغ التحصیل دانشگاهی و جوانان به متقاضیان شغل در استان افزوده می‌شود و  برای ایجاد اشتغال آنها برنامه ریزی‌های مدونی داریم. 
  
وی با بیان اینکه در سال جاری فرصت‌های شغلی خوبی در حوزه کشاورزی ایجاد شده، گفت: باید متولیان امر در جهاد کشاورزی نسبت به افزایش این فرصت‌های شغلی تا پایان سال به بیش از هفت هزار نفر، نهایت تلاش خود را بکار گیرند و همه دستگاه‌های اجرائی همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: