• دوشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-1093-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل تاکید کرد:

برگزاری استارت آپ‌ها باید متناسب با نیازهای صنعتی، گردشگری و کشاورزی استان باشد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: برگزاری استارت آپ‌ها باید متناسب با نیازهای صنعتی، گردشگری و کشاورزی استان باشد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، بهمن حسین‌زاده در نشست با روسای مراکز رشد استان اردبیل به ضرورت ایجاد کسب و کارهای نو در استان تاکید کرد و گفت: دانشگاه‌ها و مراکز رشد استان یک تیم هستند که باید برای رشد و تعالی استان و اشتغال فارغ التحصیلان کار کنند. 

وی تاکید کرد: در همین راستا پارک علم و فناوری و مراکز رشد استان باید به صورت هماهنگ، منسجم، هدفمند و برنامه‌ریزی‌شده در راستای توسعه استان تلاش کنند. 

حسین‌زاده با بیان اینکه مراکز رشد بازوان اجرایی برای هدفمند کردن امور مربوط به علم و فناوری هستند، افزود: در همین راستا باید گزارش فعالیت‌های انجام شده و قابل ارائه در مراکز رشد ارائه شود. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل با بیان اینکه با پیشنهاد رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، شورای راهبری اقتصاد دانش بنیان استان اردبیل تشکیل می‌شود، تصریح کرد: استارت آپ‌هایی که در استان برگزار می‌شوند باید منجر به اقتصاد و جذب سرمایه‌گذار شوند. 

وی با بیان اینکه در نظر داریم رویداد بزرگ کارآفرینی با حمایت استانداری و بانک ملی و با مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز رشد استان در آذرماه برگزار کنیم، گفت: همچنین در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری استارت آپ مدیریت شهری با مشارکت شورای اسلامی شهر و شهرداری هستیم. 

حسین زاده با تاکید بر اینکه برگزاری استارت آپ‌ها باید متناسب با نیازهای صنعتی، گردشگری و کشاورزی استان باشد، افزود: همچنین متولیان برگزاری استارت آپ‌ها سعی کنند شتاب‌دهنده‌های ملی به استان دعوت کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: