• چهارشنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-592-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نايب رئيس كميسيون اقتصادي مجلس:

ضرورت تشکیل فراكسيون حمايت از بيماران ديابتي در مجلس شوراي اسلامي


  
نايب رئيس كميسيون اقتصادي مجلس بر ضرورت تشکیل فراکسیون حمایت از بیماران دیابتی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، كاظم دلخوش نايب رئيس كميسيون اقتصادي مجلس ظهر امروز در كنگره بين المللي روز جهاني ديابت اظهار کرد: پيشنهاد مي شود فراكسيون حمايت از بيماران ديابتي در مجلس شوراي اسلامي ايجاد شود تا شاهد حمايت همه جانبه از اين قشر در جامعه باشيم. بطوریکه نياز است دولت و مجلس شوراي اسلامي ساز و كارهايي را براي پيشگيري از ديابت بيانديشند.
 
وي گفت: اگر دولت را مجاب كنيم تا بخشي را در جدول برنامه و بودجه به ديابت اختصاص دهد و مجلس نيز ملزم به تصویب آن باشد شاهد تحول عظيم در حوزه ديابت كشور و مقابله با افزايش چشمگير مبتلايان به اين بيماري خواهيم بود. 

وي با بيان اينكه انجمن ديابت بايد حداكثر استفاده ازپتانسيل‌ها و امكانات موجود در راستاي جلوگيري از گسترش ديابت در كشور را به كارگيرند، اظهار کرد: ما نيز در غالب سبد‌هاي حمايتي، بسته‌هاي فرهنگي و تامين بيمه از بيماران ديابتي حمايت‌هاي لازم را انجام می‌دهیم. 
  
دلخوش تصريح كرد: اما هيچ يك از اين كار ها كافي نيستند و بايد انجمن ها و موسسات مردمي دست به دست هم دهند تا خيل عظيم مشكلات اين بيماران حل شود. 
  
وي خاطر نشان كرد: انتظار می رود با افزایش انجمن‌ها و همایش‌های دیابت بتوانیم نقش موثري در راستاي مقابله با افزایش این بیماری خاموش در کشور ایفا کنیم. 
  
نايب رئيس كميسيون اقتصادي مجلس  در پايان سخنان خود به اقدامات مجلس در اين خصوص اشاره كرد و گفت: پيشنهاد مي شود فراكسيون حمايت از بيماران ديابتي در مجلس شوراي اسلامي ايجاد شود تا شاهد حمايت همه جانبه از اين قشر در جامعه باشيم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: