• پنجشنبه ۲۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-1794-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

اولین جشنواره منطقه ای_استانی داستان کوتاه اردبیل به کار خود پایان داد

 

همزمان با آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی اولین جشنواره منطقه ای استانی داستان کوتاه اردبیل با (موضوعات شهری) امروز با حضور مهمانان ویژه  از بنیاد داستان نویسی کشور ، مسئولان استانی و مدیران شهری در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای بانوان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل, عاطف محمدنژاد مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گفت: در جشنواره منطقه ای_استانی داستان کوتاه، بیش از ۱۰۰ نفر شرکت کردند  که آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده بودند.

وی گفت: هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی ایده های جدید و بهره گیری از این آثار در مدیریت شهری و فرهنگ شهرنشینی است.

وی ارتقای فرهنگ شهری را یک ضرورت اجتناب ناپذیر از سوی شهرداری اردبیل دانست و افزود: شهرداری اردبیل اقدامات و برنامه های متنوعی در این خصوص را جز اولویت های بخود قرار داده و اجرایی میکند.

محمدنژاد ادامه داد: فرهنگ شهر نشینی، ترویج رعایت قوانین ترافیک و استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی، تشویق به حفظ و نگهداری از فضای سبز و امکانات شهری، رعایت فرهنگ آپارتمان نشینی و پاکیزه نگه داشتن محیط شهری و تفکیک زباله جز موضوعات محوری این جشنواره بوده است.

گفتنی است در این مراسم خانم ناهید عصمتی، اقای مراد محمدی وکیل آباد و خانم راضیه قربانزاده به ترتیب نفر اول تا سوم شده  و از ۷ آثار برتر دیگر نیز تقدیر کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: