• شنبه ۲۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-1493-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی اردبیل و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران منعقد شد


در راستای توسعه فعالیت‌های مشترک، تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز رشد فناوری فرآورده‌های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل و مرکز تحقیقات فارماکولوژی گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران منعقد گردید. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: برنامه‌ریزی برای توانمندسازی و ارتقاء بهره‌وری نیروی انسانی، استفاده از امکانات علمی، فنی و آموزشی، کمک به فناوران حوزه گیاهان دارویی به منظور دستیابی به نتایج بالینی در تولید داروهای گیاهی از اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.

مهران محمدی اظهار کرد: در این تفاهم‌نامه بر همكاري و تبادل نظر در جهت برآورده کردن نيازهاي آموزشي و پژوهشي طرفين، تدوين سياست‌هاي كلي همكاري مشترك و روند اجرائي طرح‌ها، مشاركت علمي و تحقيقاتي در اجراي پايان نامه‌، برگزاری سمينار و كارگاه‌هاي تحقيقاتي و كاربردي و راه‌اندازي تيم‌هاي تحقيقاتی منطبق با اهدف که منجر به توليد دانش فني می‌شود، تاکید شده است. 

وی یادآور شد: با توجه به اهمیت بخش كشاورزي به ویژه حوزه گیاهان دارویی، این تفاهم‌نامه می‌تواند در توسعه و بهره­گيري از تخصص­هاي علمي، تحقيقاتي و كاربردي متقابل موثر واقع شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: