• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-2397-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خلخال:

سومین پل معلق اردبیل در مرحله واگذاری زمین است


  
  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خلخال گفت: احداث سومین پل معلق استان اردبیل در مرحله واگذاری زمین است. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، محمد رضا شایقی ظهر سه شنبه در خصوص آخرین وضعیت احداث پل معلق در منطقه نمونه گردشگری ازناو خلخال تصریح کرد: این پل به طول 450 متر از پروژه های شاخص سرمایه گذاری در سطح کشور است. 
  
وی افزود: در نیمه نخست امسال موافقت اصولی این پروژه از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان صادر شده و بعد از واگذاری زمین عملیات احداث آغاز می شود. 
  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خلخال تاکید کرد: راه های دسترسی به این پروژه به طور کامل احداث شده و بعد از بهره برداری می توان شاهد توسعه گردشگری این منطقه بود. 
  
به گفته شایقی با توجه به قرارگیری  خلخال در جنوب استان اردبیل برنامه‌های متعددی جهت توسعه گردشگری از جنوب استان اردبیل پیش بینی شده و پروژه‌هایی در دست اجرا و یا مطالعه است. 
  
او ادامه داد: از جمله پروژه‌های شاخص بام خلخال، تله سیژ اندبیل و تله کابین اندبیل است که بهره برداری از مجموع این پروژه‌ها می تواند خلخال را به قطب سوم گردشگری استان اردبیل تبدیل کند.   

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: