• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-293-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل گشایش یافت


چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل افتتاح شد. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، با حضور مسئولان استانی چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل افتتاح شد.

 در حاشیه این مراسم داریوش لطیفی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل با اشاره به اینکه این نمایشگاه آخرین تولیدات دانشجویان علمی کاربردی استان به معرض نماش گذاشته می‌شود، اظهار کرد: دانشگاه علمی کاربردی استان در راستای اشتغال و توسعه کارآفرین گامهای خوبی برداشته است. 
  
وی افزود: توسعه کارآفرینی برای ما بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه از ظرفیت دانشجویان استفاده می‌شود. 
  
لطیفی تصریح اضافه کرد: در نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی بازارچه فروش مستقیم تولیدات دانشجویان مبنای کار قرار گرفته تا دانشجویان بتوانند تولیدات خود را در محل نمایشگاه به فروش برسانند که در روز نخست این نمایشگاه استفاده خوبی را شاهد بودیم.
 
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل کرد: از این که امروز توانسته‌ایم ایده‌ها و تولیدات دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی استان را به معرض نمایش بگذاریم خوشحالیم و این امر انگیزه بالایی در بین دانشجویان ایجاد کرده است تا بتوانند در راستای تولیدات گام اساسی بردارند. 
  
  
وی اظهار کرد: یکی از اولویت‌های دانشگاه علمی کاربردی استان اردبیل ایجاد اشتغال برای فارغ‌التحصیلان است که خوشبختانه بسیاری از این دانشجویان شاغل شده و این امر بسیار مهم و حائز اهمیت است. 
  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل بیان کرد: چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی تا 9 آذر ماه برای بازدید عموم در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 15 تا 21از محل نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: