• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-397-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----


طرح زمستان بیدار مسیر تازه ای برای رونق گردشگری اردبیل باز می‌کند


  
سرمایه‌گذار روستای کورعباسلو نیر گفت: طرح زمستان بیدار مسیر تازه ای برای برای توسعه اقتصاد گردشگری استان اردبیل باز خواهد کرد. 

نرگس نوری در گفتگو با ایسنا منطقه اردبیل با اشاره به اقدامات انجام یافته در حوزه گردشگری در استان، اظهار کرد: امیدواریم این روند مثبت تا رسیدن به یک وضعیت مطلوب در استان ادامه داشته باشد. 
  
وی گفت: برگزاری کلاس‌های رایگان صنایع دستی و استفاده از مربیان مجرب باعث فعال شدن این حوزه در استان خواهد شد و مشکلات اشتغال جوانان نیز از این طریق قابل حل خواهد بود. 
  
سرمایه‌گذار روستای کورعباسلو نیر تصریح کرد: برگزاری جشنواره‌های متعدد در موضوعات مختلف از جمله صنایع دستی و گردشگری و ارایه فضای لازم از جمله غرفه‌ ارایه محصولات به فعالان این بخش از جمله اقدامات مثبت اداره کل میراث فرهنگی در ماه‌های اخیر بود. 
  
سرمایه‌گذار محوطه سیری در حقیقت زمان ادامه داد: ایجاد اقامتگاه‌های بوم گردی می‌تواند در جذب گردشگران خارجی و داخلی بسیار موثر باشد که خوشبختانه در ماه‌های گذشته سیاست‌های اداره کل تسهیل در روند سرمایه‌گذاری در این حوزه است. 
  
وی تاکید کرد: حمایت از سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه گردشگری می‌تواند منجر به رشد و توسعه این صنعت در استان اردبیل شود.   
  
سرمایه‌گذار روستای کورعباسلو نیر گفت: توجه به رویدادهای مختلف از جمله جشنوراه آدم برفی در زمستان، افزایش پیست‌های اسکی در استان و توجه به توریسم سلامت با تاکید بر آبدرمانی می‌تواند گردشگری استان را از حالت تک فصلی خارج کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: