• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-797-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

همکاری جهاددانشگاهی اردبیل با هنگ مرزی شهرستان گرمی توسعه می یابد


 فرمانده هنگ مرزی شهرستان گرمی گفت: گسترش تعامل بین دستگاه‌های اجرایی و مراکز آموزشی به توسعه و تعالی جامعه کمک می‌کند.  

 به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، حسن محجوبی در دیدار با مسئول مركز آموزش تخصصی كوتاه‌مدت جهاددانشگاهی شهرستان گرمی افزود: آموزش هر علم مفید ارزشمند است و اگر آموزش‌ها بر اساس نیازسنجیِ صحیح صورت گیرد تأثیرات مثبتی بر جامعه می‌‌گذارد.

   وی با اشاره به اینکه موفقیت سیستم آموزشی یک سازمان در گرو انجام صحیح دوره‌های آموزشی مورد نیاز  است، اظهارکرد: با همکاری مركز آموزش تخصصی كوتاه‌مدت جهاددانشگاهی گرمی با فرماندهی هنگ مرزی این شهرستان دوره‌های مورد نیاز تخصصی و عمومی در این شهرستان برگزار خواهد شد. 

   فرمانده هنگ مرزی شهرستان گرمی با بیان اینکه با پیشرفت روزافزون دانش و اطلاعات، جامعه نیازمند به پرورش نیروهای انسانی کارآمد دارد، خاطرنشان کرد: ارتقای جایگاه آموزشی، بروزرسانی مهارت‌ها و تخصصی کردن فعالیت‌ها می‌تواند به توانمندسازی و نیرو سازی کمک کند.   محجوبی به تجارب ارزنده جهاددانشگاهی در عرصه‌های علمی، تحقیقاتی و آموزشی اشاره کرد و انعقاد تفاهم نامه همکاری با این نهاد را خواستار شد. 

   در این جلسه مسئول مركز آموزش تخصصی كوتاه‌مدت جهاددانشگاهی شهرستان گرمی تصریح کرد: این مرکز  با توجه ویژه به بخش آموزش، در راستای تربیت نیروی انسانی متخصص گام برمی‌دارد و خدمات آموزشی خود را به سمت مهارت افزایی و ایجاد فرصت‌های جدید کسب و کار پیش می‌برد. 

   محمد فتوحی از اجرای دوره‌های آموزش عمومی و ضمن خدمت در مركز آموزش تخصصی كوتاه‌مدت جهاددانشگاهی شهرستان گرمی خبر داد و یادآور شد: در این مرکز دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی از جمله دوره‌های مهارت‌های هفت گانه کامپیوتر، آشنایی با گیاهان دارویی، تکنسین داروخانه، زبان‌های خارجی، مربیگری مهد کودک، دوره‌های فنی مهندسی  GIS و GPS و نرم افزارهای مهندسی کامپیوتر در مرکز آموزشی شهرستان گرمی برگزار می‌شود.   وی جهاددانشگاهی را یکی از نهادهای موفق آموزشی-پژوهشی عنوان و اضافه کرد: جهاددانشگاهی استان اردبیل برای برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت تخصصی و عمومی مورد نیاز فرماندهی هنگ مرزی شهرستان گرمی آمادگی دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: