• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-1294-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کارکنان نیروی زمینی ارتش آغاز شد


مسئول دارالقرآن ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: مسابقات قرآنی کارکنان نیروی زمینی ارتش در اردبیل از امروز آغاز و تا روز ۱۴ آذرماه ادامه خواهد داشت. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل،  محمدرضا کشتگر امروز در جریان آغاز مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان نیروی زمینی ارتش در اردبیل اظهار کرد: سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور شرکت‌کنندگان از استان‌های مختلف کشور امروز در اردبیل آغاز به کار کرد. 
  
وی اضافه کرد: در این مسابقات 280 نفر از منتخبان دو دوره مقدماتی و منطقه‌ای به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت که این افراد از بین بیش از پنج هزار شرکت‌کننده در مراحل قبلی این مسابقت توانسته‌اند به مرحله سراسری دست یابند. 
  
مسئول دارالقرآن ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: این مسابقات از امروز آغاز شده و تا روز 14 آذرماه ادامه خواهد داشت و نفرات برتر این دوره از مسابقات در آئین اختتامیه که روز چهارشنبه برگزار می‌شود، معرفی خواهند شد. 
  
به گفته کشتگر این دوره از مسابقات در دو سطح دیپلم به پایین و دیپلم به بالا برگزار می‌شود بطوریکه نفرات حاضر در سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن ارتش در رشته‌های حفظ یک، پنج، 10، 15، 20، 25 جزء و حفظ کل قرآن، قرائت و ترتیل، اذان و مفاهیم در دو بخش جداگانه کارکنان پایور و وظیفه باهم به رقابت می‌پردازند. 
  
مسئول دارالقرآن ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به جوایز در نظر گرفته شده برای منتخبان این دوره از رقابت‌های قرآنی تصریح کرد: در کنار ارائه پاداش‌ها و جوایز نقدی برای کارکنان وظیفه منتخب در این دوره از رقابت‌ها مرخصی تشویقی نیز ارائه می‌شود. 
  
وی خاطرنشان کرد: منتخبان این دوره از مسابقات در واقع قهرمانان قرآنی نیروی زمینی ارتش محسوب می‌شوند که در دوم دی‌ماه امسال در مرحله نهایی مسابقات با نفرات برتر سایر ادارات به رقابت خواهند پرداخت که این دوره از مسابقات به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: