• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-7290-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس پلیس راهور استان اردبیل:

پایان آذر آخرین مهلت بخشودگی جرایم 2 برابر شده است


رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: پایان آذرماه آخرین مهلت برخورداری رانندگان از بخشودگی جرایم رانندگی دو برابر شده سال‌ گذشته است.

رحیم آقامحمدی در گفتگو با ایسنا، منطقه اردبیل، اظهار کرد: با توجه به اعلام سراسری این بخشودگی و زمان مقرر که تا آخر آذرماه تعیین شده به هیچ وجه بعد از مهلت اعلام شده امکان بهره‌مندی از این بخشودگی وجود نخواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: صاحبان خودروها که جرایم آنها مربوط به 96 است می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 و یا سایت اینترنتی راهور نسبت به پرداخت این جرایم تا یک برابر اقدام کرده و مشمول دو برابری جریمه نشوند.

رئیس پلیس راهور استان اردبیل افزود:این بخشودگی جرایم مربوط به مصوبه هیئت دولت است و به هیچ وجه امکان تمدید برای آن وجود ندارد و رانندگان استان اردبیل باید تا پایان آذرماه نسبت به تسویه حساب بدهی خود تا سال 96 اقدام کنند..

آقامحمدی بیان کرد: در هشت ماهه امسال روند کاهشی را در تصادفات درون‌شهری در سطح استان شاهد هستیم که به نظر می‌رسد در چهار ماهه آینده نیز این روند کاهشی با توجه به تعهد و پایبندی مردم به قوانین و مقررات ادامه پیدا کرده و یک سال کم حادثه‌ای را در تصادفات درون شهری سپری کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: