• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-7490-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

عضو هیئت رئیسه اتاق ایران:

بانک‌ها و بیمه‌ها در استمهال بدهی واحدهای تولیدی همت کنند


عضو هیئت رئیسه اتاق ایران گفت: بانک‌ها و تامین اجتماعی در استمهال بدهی واحدهای تولیدی با توجه به اوضاع اقتصادی روز کمک‌کار این واحدها باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، حسین پیرموذن در هیجدهمین جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در اردبیل با اشاره به اینکه استمهال بدهی واحدهای تولیدی جزو مصوبات کمیته حمایت است، اظهار کرد: در شرایط فعلی اقتصادی کشور کوتاهی بانک‌ها و بیمه‌ها در رسیدگی به امور واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران قابل قبول نیست و انتظار می‌رود در اعمال قانون‌های مصوب و تقسیط بدهی این واحدها به نفع سرمایه‌گذاران و صاحبان تولید عمل شود.
 
وی با بیان اینکه بانک‌ها در دریافت وثایق برای پرداخت تسهیلات نیز باید تسهیل‌گری داشته باشند، خاطرنشان کرد: تمام فعالیت‌های مالی در بخش تولید باید به نفع سرمایه‌گذاران باشد تا بتوانیم چرخ تولید و اقتصاد را در استان سرپا نگهداریم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل تصریح کرد: زمینه و اسباب سرمایه گذاری در اردبیل برای سرمایه گذاران مهیاست و علاوه بر اینکه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاران نیز در این راستا کمک کار متقاضیان است، اتاق بازرگانی نیز با هدف تسهیل‌گری امور سرمایه‌گذاران و صاحبان واحدهای تولیدی نسبت به برگزاری مداوم این جلسات تاکید دارد.

پیرموذن با یادآوری اینکه مصوبات کمیته حمایت از سرمایه‌گذاران لازم‌الاجراست و باید به صورت دقیق و منسجم این مصوبات هم از سوی اعضای کمیته و هم از سوی بانک‌ها با رعایت تمام ضوابط و مقررات اجرایی شود، از بانک‌های عامل و بیمه‌های دخیل خواست تا در امر تسهیل‌گری کار سرمایه‌گذاران از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: