• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-8390-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

در راستای انجام فعالیت‌های مشترک؛

اداره کل استاندارد و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تفاهمنامه همکاری امضا کردند


اداره کل استاندارد و دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در راستای انجام همکاری‌های مشترک تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در مراسمی که با حضور مدیر کل استاندارد استان اردبیل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد، این تفاهمنامه در زمینه تدوین استانداردهای ملی و مشارکت در تدوین استانداردهای بین‌المللی امضا شد.

در این مراسم مدیر کل استاندارد استان اردبیل اظهار کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی برای مدیرن واحدهای تولیدی و مسئولان کنترل کیفی واحدهای تولیدی وایجاد دفتر استانداردسازی در دانشگاه و از اهم موارد این تفاهمنامه است.

هاشم علایی همچنین به حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی در زمینه صنعت را یادآور شد و خاطرنشان کرد: در این تفاهمنامه از پایان‌نامه‌های دانشجویانی که در حوزه نعت اقدام به تهیه پایان‌نامه کرده‌اند حمایت‌های مادی و معنوی به عمل می‌آید.

مدیر کل استاندارد استان اردبیل همچنین به عقد تفاهم‌نامه همکاری با ادارات و نهادهای دولتی نظیر دانشگاه آزاد، دانشگاه محقق اردبیلی، پارک علم و فناوری و میراث فرهنگی اشاره کرد و گفت: عقد تفاهم‌نامه همکاری با ادارات و نهادهای دولتی با هدف تدوین، ترویج و استانداردسازی کلیه محصولات، آموزش و ترویج استاندارد، خدمات تدوین استاندارد ملی و بین‌المللی و خدمات آزمایشگاهی به انجام رسیده است.

در ادامه این مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نیز در سخنانی با اشاره به اینکه همکاری دانشگاه با اداره کل استاندار در راستای تدوین استانداردهای ملی به صورت عملیاتی اجرایی می‌شود، اظهار کرد: ما با امضای این تفاهمنامه در راستای گسترش همکاری‌های مشترک اقدام می‌کنیم.

قدرت اخوان اکبری بیان کرد: این تفاهمنامه با محوریت علمی، تحقیقاتی، پژوهشی و تعاملات فنی و تخصصی در حوزه‌ استاندارد و با هدف ارتقای اهداف سلامتی جامعه تدوین شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: