• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-392-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

استاندار اردبیل

گفتگو لازمه توسعه است / باید بتوانیم صدای مخالفان و منتقدان را بشنویم

استاندار اردبیل گفت: گفتگو لازمه توسعه است و باید گفتگو را تمرین کنیم. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، اکبر بهنام‌جو در مراسم روز دانشجو در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: همه باید بتوانیم صدای مخالفان و منتقدان را بشنویم. 

وی با بیان اینکه با شهادت سه تن از دانشجویان در 16 آذر سال 1332، روز دانشجو برای همیشه تثبیت شد، ادامه داد: سه مجموعه دانشگاه، حوزه و بازار همیشه در تحولات تاثیرگذار بوده‌اند. 

استاندار اردبیل با بیان اینکه باید به دانشگاه و دانشگاهیان اهمیت ویژه‌ای بدهیم، اضافه کرد: ارتباط دانشگاه با بیرون باید تقویت شود و دانشگاهیان در حل مشکلات حوزه‌های مختلف به خصوص در زمینه آسیب‌های اجتماعی نقش آفرینی کنند. 

بهنام‌جو اظهار کرد: علی‌رغم تحریم‌ها، پتانسیل‌های خوبی در کشور وجود دارد که با تکیه بر آنها می‌توان به مشکلات فائق آمد. 

عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اینکه برای توسعه دانشگاه برنامه‌های مختلفی داریم، اضافه کرد: به دنبال این هستیم که دانشگاه محقق اردبیلی را به عنوان مدلی برای دانشگاه نسل چهارم مطرح کنیم.
 
وی اضافه کرد: دانشگاه نسل چهارم، دانشگاه جامعه محور است که برای تمام مشکلات و مسائل جامعه راهکار ارائه می‌دهد.
 
وی با اشاره به اینکه رشد و توسعه دانشگاه در گرو همت و تلاش مضاعف همکاران، دانشجویان و کارکنان است، افزود: با حمایت استاندار و مسئولان وزارت علوم، تمام پروژه‌های عمرانی دانشگاه اعم از ساختمان کتابخانه، فاز دوم و سوم دانشکده فنی و مهندسی و ساختمان دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی و کشاورزی و منابع طبیعی فعال هستند. 

حبیبی با اشاره به اینکه بزرگترین بلوک خوابگاهی با زیربنای چهار هزار و 200 متر مربع احداث می‌شود، اظهار کرد: مطالعه پروژه‌های عمرانی دانشگاه را اعضای هیات علمی دانشگاه به دست گرفته اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: