• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-492-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:

دانشجویان باید در راستای تقویت ارکان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل کنند

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: امروز در جنگ اقتصادی تحمیلی بر کشور، نقش دانشجویان بیش از پیش پررنگ شده است و این دانشجویان هستند که باید راهبری جامعه را بر عهده گرفته و در راستای تقویت ارکان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل کنند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، عزیز حبیبی به مناسبت روز دانشجو در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۶ آذر نماد استکبارستیزی دانشجویان است، روزی که نیکسون معاون رئیس جمهور آمریکا به ایران می‌آمد تا نتایج پیروزی سیاسی امیدبخشی را که در ایران نصیب قوای طرفدار تثبیت اوضاع و قوای آزادی شده است را ببیند، غافل از اینکه استکبارستیزی در رگ‌های دانشجویان جاری است و حتی حکومت نظامی و گلوله هم نمی‌تواند این آرمان‌گرایی را در دانشجویان خفه کرده و آنها را خانه نشین کند. 

وی افزود: دانشجویان در مقابل زیاده خواهی‌ها ایستادند و آن سه قطره خون را هزینه ایستادگی، آرمانگرایی، روشن اندیشی، استکبارستیزی، هویت طلبی و استقلال خود کردند تا در طول تاریخ به مانند راست قامتان تاریخ سربلند باشند و این جنبش باید همیشه تاریخ به راه خود ادامه دهد.
 
حبیبی تصریح کرد: امروز در جنگ اقتصادی تحمیلی بر کشور، نقش دانشجویان بیش از پیش پررنگ شده است و این دانشجویان هستند که باید راهبری جامعه را بر عهده گرفته و در راستای تقویت ارکان نظام و انقلاب به نقش تاریخی خود عمل کنند. 

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی خاطرنشان کرد: بر خود لازم می‌دانم به عنوان عضوی از خانواده بزرگ دانشگاهیان کشور؛ این روز تاریخی و هویت بخش را خدمت دانشجویان فرهیخته تبریک و تهنیت عرض نمایم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: