• دوشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-1191-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

ایجاد 15 شهرک و ناحیه صنعتی در استان اردبیل


سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از احداث و توسعه ۱۵ شهرک‌ و نواحی صنعتی جدید در استان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، محمد اهلی کلخوران ظهر امروز در جلسه بررسی توسعه شهرک‌های صنعتی در اردبیل با بیان این مطلب اظهار کرد: احداث و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی جدید در استان، به طور جد در دستور کار این شرکت قرار گرفته و برای این منظور، چندین برنامه تدوین و مدون شده که امسال برنامه‌ریزی برای تملک حدود 500 هکتار زمین برای ایجاد و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی در استان، هدف گذاری شده است.
 
وی ایجاد نواحی صنعتی جدید در مناطق محروم و روستایی را یادآور شد و افزود: با توسعه و ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی جدید، مشکل کمبود زمین در این نقاط با توجه به استقبال سرمایه گذاران برطرف خواهد شد.  
 
سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل بیان کرد: از مهمترین طرح‌های موجود جهت تملک زمین، احداث نواحی صنعتی صنفی اردبیل، موران، انگوت، ثمرین، شهرک فناوری برق و الکترونیک و توسعه نواحی صنعتی رضی، نوجه ده و شهرک صنعتی اردبیل دو است.

به گفته اهلی با مساعدت استاندار اردبیل تمامی مراحل اولیه برای توسعه و احداث این شهرک‌ها و نواحی صنعتی، از جمله تصویب در شورای برنامه‌ریزی استان و استعلام از ارگان های مربوطه انجام پذیرفته و این شرکت در حال پیگیری تحویل زمین شهرک‌ها و نواحی صنعتی مورد اشاره است.
 
سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خاطرنشان کرد: تامین زیرساخت‌های لازم برای شهرک‌های صنعتی، از اولویت‌ها و برنامه‌های اصلی این شرکت بوده و این شرکت تمام تلاش خود را در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات در شهرک‌های صنعتی استان به کار بسته تا واحدهای صنعتی با کمترین دغدغه از نظر تامین زیرساخت‌ها، به کار و تلاش در زمینه تولید و خدمات مشغول به کار باشند و این کار سبب اشتغال زایی بیشتر در واحدهای صنعتی استان خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: