• یکشنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-14390-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

ثبت 84 میلیون تردد محورهای مواصلاتی استان اردبیــل


  
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در 9 ماه سال جاری بیش از 84 میلیون و 493 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به ثبت رسید. 
  
​به گزارش ایسنا منطقه اردبیل،علی رحمتی در بازدید از محورهای مواصلاتی استان با بیان اینکه این میزان تردد توسط 64 سامانه تردد شماری برخط به ثبت رسیده افزود: محور اردبیل آستارا با 4 میلیون و 467 هزار تردد بیشترین و محور اردبیل به سرعین محدوده ارجستان با 159 هزار تردد ، کمترین تردد را داشته است. 
  
دبیـر کمیسیون اجرائی ایمنی راههای استان اردبیل میانگین سرعت متوسط در این مدت را 70 کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: بیشترین تخلف از سرعت غیرمجاز در مقطع سه راهی صحرا تا سه راهی سربند در محور اردبیل، سه راهی مشکین شهر به پارس آباد به ثبت رسیده که امیدواریم رانندگان و مترددین جاده‌ها بارعایت قوانین در جهت افزایش ایمنی با امنیت و آرامش در جاده‌‌ها تردد نمایند. 
  
وی افزایش 14 درصدی میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه 9 ماه گذشته را  یادآور شد و تصـریح کرد: در مدت یاده شده بیش از 26 هزار تخلف سرعت غیرمجاز شناسایی و 24 هزار تخلف جهت اعمال قانـون به پلیس راه کشـور ارسال شده است. 
  
رحمتی با اشاره به اینکه 27 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور با قابلیت ثبت پلاک خودروها درحال بهره برداری است و مکان یابی 24 مورد دیگر نیز برای نصب در محورهای اردبیل – پارس آباد و اردبیل –  سـرچم  انجام شده ادامه داد: در 9 ماه اول سال جاری 5 میلیون و 286 هزار تردد از استان خارج و 5 میلیون 332 هزار تردد وارد استان شده که در مجموع شاهد افزایش 9 درصدی میزان ورود و خروج به استان هستیم. 
  
عضـو شورای ترافیک استان اردبیـل گفت: 10 درصد وسایط نقلیه عبـوری از محورهای استان را وسایط نقلیه سنگین تشکیل می‌دهند که توسط سامانه توزین حین حرکتWIM بیش از 34 هزار تخلف اضافه تناژ شناسایی و از این میـزان 15 هزار تخلف به پلیس راه کشور ارسال شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: