• یکشنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-1193-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی اردبیل و موسسه کاریابی کارآفرین استان


به منظور گسترش همکاری‌های اجرایی-آموزشی و با هدف هم‌افزایی توانمندی های فیمابین، تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل و موسسه کاریابی کارآفرین استان منعقد شد. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل با اعلام این خبر افزود: گسترش فرهنگ کارآفرینی، ایجاد زمینه‌های لازم برای مشاوره‌های کسب و کار و ایجاد بستر اشتغالزایی برای دانشجویان برای نیل به خود اتکایی از اهداف مهم این تفاهم نامه است. 

سلیم پناهی، برگزاری دوره‌های آموزشی- ترویجی برای کارجویان و دانشجویان، همکاری در برگزاری رویدادهای کارآفرینی، ترویج فرهنگ کارآفرینی، ایده‌پردازی و خلق فرصت‌های مناسب برای راه اندازی کسب و کارهای نوپا و همفکری در ایجاد بستر مناسب برای اشتغالزایی را از برنامه‌های مورد توافق طرفین در قالب این تفاهم نامه عنوان کرد. 

وی با بیان اینکه مدت اعتبار این تفاهم نامه 2 سال است، خاطرنشان کرد: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه اردبیل در نیمسال دوم سالجاری در 12 کد رشته بدون کنکور دانشجو پذیرش خواهد کرد و با کلاس‌های مجهز و 2 سایت کامپیوتری پیشرفته و با بهره‌گیری از اساتید مجرب استان به دانشجویان خدمات ارائه خواهد کرد. 
  
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: