• دوشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-14990-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری اردبیل:

طرح «نشانی استاندارد و مکانی ملی» در اردبیل اجرا می‌شود


سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: ما آماده اجرای طرح نشانی استاندارد و مکانی ملی موصوف به GNAF با مشارکت همه دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی هستیم.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، عباس کریمی در جلسه توجیهی اعضای کمیته تخصصی طرح نشانی استاندارد و مکانی ملی در اردبیل اظهار کرد: با اجرای این طرح زمینه برای تحقق دولت الکترونیک در ارائه خدمات کیفی‌تر و مطلوب‌تر فراهم می‌آید.

وی خاطرنشان کرد: طرح GNAF به عنوان یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی و با هدف شناسایی کلیه اماکن مسکونی و تجاری به صورت مکان محور و  پلاک‌کوبی توسط شرکت پست انجام می‌شود و همکاری همه دستگاه‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ضروری است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل بر اطلاع‌رسانی مطلوب از مزایا و کارکردهای این طرح  از طریق صدا و سیما و رسانه‌های استان تاکید کرد و گفت: طرح فوق در راستای تحقق دولت الکترونیک است و اجرای این طرح خدمات‌رسانی دستگاه‌ها را تسهیل می‌دهد.

کریمی کد پستی را هویت مکانی افراد عنوان کرد و از انجام فرایند این طرح در شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر و نمین در سال گذشته خبر داد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل تصریح کرد: در این جلسات که به صورت کمیته‌های تخصصی برگزار می‌شود حضور مدیرن اجرایی فرصتی را فراهم می‌آورد تا ایرادات و اشکالات برطرف شده و فضای مطلوبی برای اجرای طرح به وجود آید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: