• چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-393-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد:

اولین استخر سرپوشیده دانشگاهی استان در دانشگاه محقق اردبیلی به زودی احداث می شود

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: عملیات اجرایی احداث اولین استخر سرپوشیده دانشگاهی استان در دانشگاه محقق اردبیلی به زودی آغاز می‌شود. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، عزیز حبیبی جمع خبرنگاران با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث اولین استخر سرپوشیده دانشگاهی استان در دانشگاه محقق اردبیلی به زودی آغاز می شود، گفت: با توجه به اینکه مطالعات این پروژه توسط دانشکده فنی و مهندسی انجام و به اتمام رسیده است، با تامین اعتبار اولیه از طریق منابع داخلی و مساعدت های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و استانداری اردبیل عملیات اجرایی احداث آن طی فصل جاری آغاز می شود. 

وی توسعه فضای ورزشی و رفاهی دانشگاه را مهمترین هدف احداث این استخر عنوان کرد و افزود: در این امر خدمت رسانی به دانشجویان رشته تربیت بدنی و افزایش امکانات رفاهی دانشجویان و کارکنان مورد تاکید است. 

حبیبی با بیان اینکه احداث استخر دانشگاه با زیربنای دو هزار و ۵۰۰ متر در سایت شرقی دانشگاه آغاز خواهد شد، افزود: این پروژه در دو فاز انجام خواهد شد که طبق پیش بینی ها این استخر در سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید. 

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه در حال حاضر برای استفاده آموزشی و رفاهی دانشجویان و کارکنان با استخرهای خارج دانشگاه قرارداد بسته می شود، تاکید کرد: با احداث این استخر در دانشگاه، پیش بینی می شود علاوه بر درآمدزایی برای دانشگاه، صرفه جویی مالی نیز خواهیم داشت. 

وی با بیان اینکه در طراحی استخر دانشگاه تلاش بر این بوده است تا استخری استاندارد به منظور برگزاری کلاس های آموزشی و مسابقات ورزش های آبی باشد، همچنین به منظور خدمات دهی به مراکز آموزشی، دستگاه های اجرایی و سایر شهروندان، ورودی استخر دانشگاه به صورت مستقل و از خارج دانشگاه در نظر گرفته شده است. 

حبیبی با بیان اینکه تلاش ما در دانشگاه ارائه خدمات با کیفیت مطلوب به دانشجویان است، گفت: در همین راستا علاوه بر توجه به مباحث آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، پروژه های عمرانی نیز شتاب بیشتری گرفته اند که در این خصوص می توان به در حال احداث بودن پروژه های کتابخانه مرکزی، فاز دوم و سوم دانشکده فنی و مهندسی، ساختمان های دانشکده های کشاورزی و منابع طبیعی و ادبیات و علوم انسانی، خوابگاه دانشجویی، توسعه برق سایت شرقی دانشگاه، تعمیرات اساسی هشت واحد خوابگاه ویلایی و تعمیرات اساسی ساختمان شماره دو دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی در سالجاری اشاره کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: