• چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-394-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی:

نشریات دانشجویی تریبون دانشجویان هستند

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: نشریات دانشجویی تریبون دانشجویان هستند. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، معرفت سیاه‌کوهیان در مراسم افتتاحیه اولین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم میزبان جشنواره‌های منطقه‌‎ای و ملی نشریات دانشجویی در دانشگاه محقق اردبیلی باشیم، ادامه داد: نشریات دانشجویی تریبون دانشجویان است و دانشجویان در این نشریات می توانند مشکلات و مسائل خود را مطرح کنند.
 
وی با بیان اینکه نشریات دانشجویی آغازی است که پایان ندارد، اضافه کرد: این نشریات می توانند فراتشکلی و فراجناحی بوده و کمک حال مسئولان دانشگاه ها در عمل به وظائفشان باشد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی با گرامیداشت نیمه شعبان تصریح کرد: بازیچه های دنیوی سبب شده است که چشم خوبی برای دیدن نداشته باشیم و اگر دیدگان خود را خوب پاک کنیم، می بینیم که حضرت ولیعصر(عج) هست و ما گم شده ایم. 

معراج شرری مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی و دبیر اولین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل با بیان اینکه نشریات دانشجویی آئینه تمام نمای محیط دانشگاه ها است، تصریح کرد: نشریات دانشجویی تمرین جدی است که فعالان آن می توانند در آینده فضای جامعه را به سمت سرمنزل مقصود هدایت کنند. 

وی با بیان اینکه اولین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل برای پویایی بیشتر فعالان این نشریات در آذرماه سال گذشته کار خود را شروع کرد، افزود: دریافت آثار تا فروردین ماه ادامه داشت و آثار بدون اینکه اسم افراد مشخص باشد برای داوری به داوران ارسال شد.
 
شرری با بیان اینکه اولین جشنواره و نمایشگاه نشریات دانشجویی استان اردبیل در سه بخش رقابتی، نمایشگاهی و برنامه های جنبی برگزار می شود، ادامه داد: ۲۷۵ اثر به این جشنواره ارسال شده بود که در بخش نشریات علمی و فرهنگی و اجتماعی ۸۸ اثر، توالی انتشار ۶ اثر، تیتر ۳۰ اثر، سرمقاله و یادداشت ۳۱ اثر، طرح روی جلد ۲۹ اثر، صفحه آرایی ۲۴ اثر، مصاحبه ۲۱ اثر، خبر ۱۷ اثر و مقاله ۲۹ اثر ارسال شده بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: