• یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-494-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیر طرح و برنامه اداره كل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح كرد:

کار تشکیلاتی فصل مشترک تشکل‌های دانشجویی و مسئولان است

 مدیر طرح و برنامه اداره كل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اعتقاد به کار تشکیلاتی فصل مشترک تشکل‌های دانشجویی و مسئولان است.
 
به گزارش ایسنا، منطقه، سیدحمید مهدیون در نشست مسئولان دبیرخانه تشکل‌های سیاسی اسلامی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با دانشجویان و استادان که در واحد اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: کار تشکل‌ها، کار مقدسی است که اعتقاد و عزم راسخ می‌خواهد و وقتی موضوع اشاعه ارزش‌های انقلاب مطرح است باید پای آرمان‌های خود بایستیم و منطبق بر ارزش‌ها و اعتقاد خود عمل کنیم.

وی به این سخن امام علی (ع) که « سرزمین دل جوانان و نوجوانان بسان یك زمین خالی، شخم‌زده و آماده است كه هرچه در او بپاشی به سرعت می‌گیرد و رشد می‌كند.» اشاره کرد و گفت: دوران جوانی سرزنده‌ترین دوره‌ی عمر دانشجویان است و استادان باید در پرورش آنها دقت لازم را داشته باشد.

مهدیون به مشکلات اقتصادی اشاره کرد و گفت: در این شرایط اولین وظیفه استادان تزریق روح امید به دانشجویان و بدنه‌ی جامعه است.

وی عدم جانشین‌پروری و ضعف مدیریت را دلیل مشکلات اقتصادی دانست و گفت: اساس نظام جمهوری اسلامی پاک است ولی زخم‌های زیادی بر بدنه نظام نشسته و این نشان می‌دهد که در اجرای بعضی استراتژی‌ها و راهبردها اشتباه داشته‌ایم.

مهدیون نقش دانشگاه در دوره‌ی جدید را بااهمیت توصیف کرد و گفت: شعار دانشگاه مسأله محوری است و دانشگاه برای حل مشکلاتی که در جامعه است راه‌حل ارایه می‌دهد.

وی اضافه کرد: در خیلی از زمینه‌ها جمهوری اسلامی رکورد‌دار است؛ در تولید علم، نانو و صنایع دفاعی و ملت ایران شعار ما می توانیم را نشان داده است.

مهدیون به سخن مقام معظم رهبری که می‌فرمایند «انسان هر جایی که کار می‌کند آنجا را مرکز دنیا بداند و کارش را مهمترین کار» اشاره کرد و افزود: ملت ایران می‌تواند با توان داخلی و اعتماد به نفس از بحران‌های اقتصادی هم عبور کرده و تمام مشکلات را حل کند.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: