• شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-1594-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل خبر داد؛

اجلاس اکو فرصتی برای سرمایه گذاری در اردبیل

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اجلاس کشورهای عضو اکو در حوزه گردشگری سلامت فرصتی است برای سرمایه ‌گذاری در استان که باید از این فرصت استفاده بهینه کنیم. 
  

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، نادر فلاحی، در خصوص نسشت کشورهای عضو اکو درخرداد ماه در اردبیل خبر داد و گفت: اجلاس کشورهای عضو اکو در حوزه گردشگری سلامت فرصتی است برای سرمایه ‌گذاری در استان که باید از این فرصت استفاده بهینه کنیم. 
مدیر کل میراث فرهنگی افزود: اجلاس اکو بهترین فرصت برای ملاقات و نشست‌های رسمی با سفیران کشورهای خارجی و محل گفت‌وگوها، معرفی فرصت‌ها و امضا قراردادها با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است. 
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اضافه کرد: باید به دنبال یک مرکز خدمات سرمایه گذاری در اردبیل باشیم که این مرکز باید به ‌عنوان کانون اصلی حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری و ارتباط با سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی مورد توجه قرار گیرد. 
  
فلاحی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه علیه مردم ایران گفت: علی ‌رغم محدودیت‌هایی که به لحاظ این تحریم‌ها وجود دارد مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان می تواند ظرفیت‌های خوبی را در حوزه‌های مختلف ایجاد کند. 
  
وی تلاش برای جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی را با توجه به تحریم‌های خارجی مورد تأکید قرار داد و از آن به‌ عنوان اولویت‌های استان یاد کرد و افزود: شناسایی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی از جمله مأموریت‌های سازمانی ما در این نشست می باشد. 
  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل سرمایه‌گذاری در زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان گردشگری، اکوتوریسم، گردشگری سلامت، توریست درمانی، آب درمانی های معدنی، هتل های اقامتی ۵ ستاره و واحدهای تفریحی و توریستی را از اولویت‌های استان در بحث سرمایه‌گذاری دانست و تصریح کرد: تلاش ما برای فراهم کردن مشوق‌های استان برای جذب سرمایه‌گذاران در کنار مشوق‌های ملی خواهد بود که در این زمینه باید بررسی و مطالعه جدی در سایر بخش‌های استان‌ انجام شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: