• شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-491-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

راه اندازی 5 واحد صنعتی تولید شیرآلات در اردبیل


استاندار اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان امسال ۵ واحد صنعتی تولید شیرآلات در اردبیل راه‌اندازی می‌شود. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، اکبر بهنامجو در مرتسک آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی و لوازم پلاستیکی ساختمانی و سینک ظرفشویی پردیسان در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان سال جاری 5 واحد صنعتی تولید شیرآلات در اردبیل راه‌اندازی می‌شود. 

  
استاندار اردبیل با اشاره به اقدامات قابل توجهی  در خصوص تولید شیرآلات در استان اضافه کرد: در بحث تولید علاوه بر شیرآلات قهرمان که در سال 96 افتتاح شد، از اوایل سال گذشته نیز عملیات اجرایی 4 واحد تولیدی شیرآلات در گرمی آغاز شد که امسال به بهره‌برداری می‌رسد. 

  
وی ادامه داد: امروز هم با شروع عملیات اجرایی شیرآلات پردیسان که به گفته سرمایه‌گذار این کارخانه با اشتغالزایی 110 تا 150 نفر تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید، تعداد واحدهای تولیدی شیرآلات استان به 6 واحد خواهد رسید. 

  
به گفته بهنامجو این واحد تولید شیرآلات از برندهای مطرح تولید شیرآلات کشور است بطوریکه حمایت از واحدهای تولیدی موفق و مطرح کشوری که اندوخته ارزشمندی از موفقیت دارند برای مدیران استان واجب است. 
  
در ادامه سرمایه‌گذار این طرح نیز اضافه کرد: برای اجرای این واحد تولیدی چهار میلیارد تومان به عنوان آورده شخصی و چهار میلیارد تومان تسهیلات بانکی سرمایه‌گذاری می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: