• سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-32090-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس کل دادگستری استان اردبیل:

دستگاه قضا به شکوفایی اقتصاد و اشتغال اهتمام جدی دارد


رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضائی استان اردبیل در فصل جدید فعالیت خود به شکوفایی اقتصادی و اشتغال اهتمامی جدی دارد.

سیدناصر عتباتی در گفتگو با ایسنا، منطقه اردبیل، اظهار کرد: در حال حاضر شرایط خاص به ویژه موضوعات اقتصادی از مسایل داغ و مورد توجه افراد جامعه است و به خاطر این حساسیت‌ها مقام معظم رهبری سال‌هاست که موضوع اشتغال، تولید ملی و رونق اقتصادی را شعار سال قرار داده است.

وی به نقشه دشمنان و دسیسه آنها برای ضربه زدن به اقتصاد ایران اشاره و خاطرنشان کرد: ما در این شرایط حساس باید به امر تولید اهتمام جدی داشته باشیم و دستگاه قضایی با تمام ظرفیت قانونی خود تلاش می‌کند تا از سرمایه‌گذاران واقعی و مشروع حمایت جدی را داشته باشد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: در بحث رونق تولید و تقویت اشتغال در کنار تداوم سیاست‌های گذشته سعی ما بر این است تا با توجه به شعار سال برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌ها به سمتی باشد تا معیشت مردم بهبود یافته و به دنبال آن کاهش آسیب‌های اجتماعی و تعدیل وقوع جرایم و بزه‌ها را در جامعه اسلامی شاهد باشیم.

عتباتی اضافه کرد: باید همه دستگاه‌ها با تحرکی جدی و فعالیت مستمر تلاش کنند تا جذب سرمایه‌گذار با سهولت و راحتی انجام شود و سعی مان بر این است تا با فعال کردن کمیته حمایت قضائی بیشتر از سال‌های گذشته موانع و مشکلات واحدهای تولیدی مساله‌دار را حل و فصل کند.

وی ادامه داد: باید واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل به چرخه تولید بازگردند تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود امکان توسعه همه جانبه در استان اردبیل فراهم آید.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل هرگونه بی‌توجهی و غفلت از حل مشکلات اقتصادی را در جامعه مذموم برشمرد و اظهار کرد: ما در کنار سایر مجموعه‌های اجرایی و دولتی سعی خواهیم کرد به شکوفایی اقتصاد و اشتغال استان کمکی جدی داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: