• یکشنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-7090-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

سرپرست ثبت احوال استان اردبیل تاکید کرد:

بهمن ماه آخرین فرصت برای دریافت کارت ملی هوشمند


سرپرست ثبت احوال استان اردبیل گفت: تا آخر بهمن ماه امسال هم استانی‌ها فرصت دارند تا نسبت به دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، رسولی در جریان بازدید از مراکز ارائه خدمات ثبت احوال در اردبیل اظهار کرد: کارت‌های ملی قدیمی فاقد اعتبار بوده و از اول سالجاری به هیچ وجه مراکز ارائه کننده خدمات این کارت‌ها را مورد پذیرش قرار نمی‌دهند.

وی به مهلت ارائه شده برای هموطنان با هدف دریافت کارت هوشمند ملی اشاره و خاطرنشان کرد: همشهریان با مراجعه به دفاتر پیشخوان و یا پست می‌توانند نسبت به ارائه درخواست و انجام مراحل برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام و رسید مورد نظر را دریافت کنند.

سرپرست ثبت احوال استان اردبیل افزود: همشهریان با این رسیدی که از مراکز پستی و دفاتر پیشخوان دریافت می‌کنند می‌توانند خدمات مختلف دریافت کنند و تا زمان صدور کارت ملی هوشمند خود از طریق این برگه‌ها که در دستگاه‌های مختلف دارای اعتبار است از خدمات مختلف استفاده کنند.

رسولی گفت: تا پایان بهمن ماه سالجاری هم استانی‌ها فرصت دریافت کارت ملی هوشمند دارند و از آن به بعد به هیچ عنوان کارتی صادر نشده و همشهریان نمی‌توانند با کارت‌های سابق خود خدمات دریافت کنند.

وی هزینه پرداختی برای دریافت کارت ملی هوشمند را 37 هزار تومان اعلام کرد و افزود: 25 هزار تومان از این مبلغ به خزانه واریز، 9 هزار تومان هزینه پرداختی برای دفاتر پیشخوان و 3 هزار تومان نیز در هنگام فعال‌سازی کارت از هموطنان دریافت می‌شود.

سرپرست ثبت احوال استان اردبیل بیان کرد: با توجه به در پیش بودن موعد انتخابات انتظار می‌رود همشهریان در مهلت تعیین شده با مراجعه به دفاتر پیشخوان و یا پست و ایستگاه‌های تعریف شده نسبت به دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: