• سه شنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 983-1094-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل:

امام خمینی(ره) از روز اول تا آخر قیام حتی یک لحظه دست به سلاح نبرد

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: امام خمینی(ره) از روز اول تا آخر قیام حتی یک لحظه دست به سلاح سرد و گرم نبرد بلکه با قدرت ایمان پیروز شد.

 به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی در مراسم بزرگداشت سالروز عروج ملکوتی امام خمینی(ره) در جمع دانشگاهیان استان اردبیل گفت: امام خمینی(ره) ثابت کرد که دین می تواند بهترین ابزار حکومت باشد.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) در اوج عزت در نهایت سادگی زندگی می کرد، ادامه داد: عظمت امام راحل در همه ابعاد مشخص و بر همگان آشکار بود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی اضافه کرد: امام خمینی(ره) قبل از اینکه عالم علمی و مذهبی باشد، خودسازی کرده بود و به مرحله ای از نفس رسیده بود که جز خدا، همه را کوچک می دید برای همین در مقابل بدخواهان انقلاب و اسلام خم به ابرو نمی آورد.

حسنی با اشاره به اینکه امام راحل در جهاد اکبر یعنی مبارزه با نفس پیروز شده بود، تصریح کرد: امام راحل یک لحظه خود را گم نکرد و با عمل به تکلیف و اخلاق نیکو مردم را جذب می کرد.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: امام از روز اول تا آخر قیام حتی یک لحظه هم دست به سلاح سرد و گرم نبرد بلکه با قدرت ایمان پیروز شد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب قرآنی بود، تشریح کرد: انقلاب اسلامی مقدمه ای برای تشکیل حاکمیت اسلامی در جهان است و باید قدردان این نظام و انقلاب باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: