• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-11390-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

بعد از تحمل یک دوره بیماری؛

یوسف جاوید بازیگر اردبیلی دار فانی را وداع گفت


یوسف جاوید بازیگر و کارگردان اردبیلی بعد از تحمل یک دوره بیماری در اردبیل امروز درگذشت.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، این هنرمند اردبیلی که فرزند استاد عسگر جاوید فیلمساز و کارگردان اردبیلی است، در بسیاری از فیلم‌های شبکه سبلان اردبیل به ایفای نقش پرداخته و آثاری را نیز در قامت کارگردانی در اردبیل خلق کرده است.

«یوسف جاوید» متولد سال 1352 یکی از بازیگران موفق و معروف اردبیل است که ابتدا فعالیت هنری خود را در زمینه فیلمسازی و عکاسی با شرکت در جشنواره سینمای جوان زنجان در آبان 1366 شروع کرده است.

وی با ورود به گروه تئاتر پیام اردبیل در سال 1366 تئاتر را با عضویت در انجمن نمایش اردبیل شروع کرده و به صورت جدی ادامه داده است.

جاوید یکی از بازیگرهای بااستعداد تئاتر و تلویزیون اردبیل بود که او را در اردبیل بیشتر به عنوان بازیگر می‌شناختند در حالی که کار اصلی وی، طبق گفته خودش، طراحی صحنه بود و مقام‌هایی را هم در این بخش از تئاتر کسب کرد.

این بازیگر فقید اردبیلی همچنین در سال 66 در رادیو جهاد، رادیو اردبیل و سیمای مرکز اردبیل فعالیت داشته و در زمینه‌های مختلف تئاتر از جمله بازیگری، کارگردانی و طراحی صحنه و لباس را نیز تجربه کرد.

یوسف جاوید در فعالیت‌های تلویزیونی و سینمایی، نویسندگی، کارگردانی، تصویربرداری، بازیگری، تدوین، طراحی صحنه و لباس مهارت‌های قابل توجهی داشت که امروز بعد از تحمل یک دوره بیماری در اردبیل جان به جان آفرین تسلیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: