• پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-693-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

آغاز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه محقق اردبیلی

همزمان با سراسر کشور، آزمون کارشناسی ارشد سال 1398 در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز شد. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، ترحم مصری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی و نماینده تام الاختیار آزمون در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد سالجاری همزمان با سراسر کشور در دو نوبت صبح و عصر روز پنجشنبه و نوبت صبح روز جمعه  23 و 24  خردادماه در استان اردبیل نیز برگزار می شود، افزود: در این آزمون، 7 هزار و 800 نفر در شش حوزه آزمونی دانشگاه محقق اردبیلی به رقابت می پردازند و به طور متوسط میزان حضور آقایان و خانم ها در این آزمون حدود 50 درصد است. 

مصری گفت: علاوه بر نحوه پذیرش با آزمون، دانشگاه محقق اردبیلی حدود 30 درصد ظرفیت خود را برای پذیرش دانشجویان استعداد درخشان به صورت بدون کنکور اختصاص داده است. 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: مجموعا 8۰۰ نفر از همکاران دانشگاه در برگزاری این آزمون مشارکت دارند. همچنین استانداری، فرمانداری، اورژانس، آتشنشانی، نیروی انتظامی، پلیس راهور، شهرداری، شرکت های توزیع نیروی برق، گاز و آب نیز در برگزاری این آزمون یاریگر ما هستند. 

وی خاطرنشان کرد: به منظور رفاه حال داوطلبان پارکینگ های جداگانه در دو سایت شرقی و غربی دانشگاه برای استقرار خودروهای داوطلبان پیش بینی شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: